Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen nyelvek szükségesek...

Milyen nyelvek szükségesek egy jó weblap elkészítéséhez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Programozónak tanulok, és nyáron lenne nyári gyakorlat. Webfejlesztésre lettem beosztva, és arra lennék kíváncsi, hogy mik kellenek ahhoz, hogy túl éljem azt a pár hetet. Amiket tudok: HTML, CSS, és PHP alapfokon. Tervezem nyárig elsajátítani még a PHP-t jobban, a MySQL-t és a JAVA-t. Ezeken kívül mikre lehet még szükségem?

2013. ápr. 7. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
tapasztalatra és gyakorlatra.
2013. ápr. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Weben főként HTML, CSS és PHP fog kelleni, na meg javascript.

Java nem valószínű és SQL-ből is elég azt a pár alap függvény ismerni valószínűleg.

2013. ápr. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

HTML, CSS, PHP, JavaScript, MySQL.

Szerintem ezekkel bármilyen oldalt össze lehet hozni.

2013. ápr. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 PHP de kóder! ***** válasza:
27%
itteni kerdesekre alapozott tapasztalat alapjan: ha programozo akarsz lenni, akkor eloszor az algoritmusokra gyurj, utana a programozasi nyelvekre (amelyeket a kollega fentebb felsorolt).
2013. ápr. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 PHP de kóder! ***** válasza:
29%

Milyen nyelvek szükségesek egy jó weblap elkészítéséhez?


angol?

2013. ápr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

az előző válaszolonak:


hehe kib@szott nagy poén!!


te mindenhova csak hülyeséget irsz?

2013. ápr. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek (kivétel egy ember, gondolom magára ismer). Az algoritmusokkal rendben vagyok, tanultam már, sikeresen le is vizsgáztam meg minden belőlük. Weblapot is készítettem párszor, de nem komolyat, csak alapokat. Azért is kérdeztem itt rá, mert nem igen tudom, hogy a nyári gyakorlaton mire számítsak. Eddig úgy voltam vele, hogy majd ha már programozónak tanulunk, hasonló lesz a gyakorlat is, de webes részre kell menni letölteni, ezért érdeklődtem meg a biztonság kedvéért, hogy miket gyakoroljak addig :)
2013. ápr. 9. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!