Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan tudom megoldani, hogy...

Hogyan tudom megoldani, hogy a weboldalamra bárki tudjon feltölteni képet, és hozzá tartozó szöveget, amit egy adatbázisba tárolok, de csak azok jelenjenek meg, amelyiket én engedélyezem?

Figyelt kérdés
Forráskódra, vagy valami hasonlóra gondoltam, illetve egy leírást, hogy ezt hogyan tudom elkészíteni.

2013. ápr. 7. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Keress előre elkészített galéria programokat! Nem hiszem, hogy ezt neked 0-áról kellene lefejleszteni.
2013. ápr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Konkrétan egy hirdető weboldalra gondoltam, ahol bárki fel tud tenni hirdetést (képpel, szöveggel).
2013. ápr. 7. 21:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha gondolod X összegért megírom neked. :)
2013. ápr. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A kérdező vagyok:

Nem vagyok én sem kezdő, meg tudom én is írni, csak pár instrukcióra lenne szükségem, amivel ezt meg tudom csinálni.

Az a rész már megvan, hogy a tárhelyre a képet feltöltöm, csak az kellene még, hogy ezt a képet, és mellé szöveget összefűzzem és máshol meg lehessen jeleníteni. Adminként azt még szeretném moderálni is, hogy mi jelenjen meg.

2013. ápr. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Drone007 ***** válasza:

Tehát nem vagy kezdő, de azért kellene a forráskód vagy a leírás...

Nos egyszerűen kiolvasod az adatbázisból a letárolt kép url-t, szöveget, írsz egy egyszerű doboz-megjelenítő functiont, hogy könnyen automatizálható legyen a megjelenítés, esetleg ajax-szal is megoldhatod, így on-the-fly tudod feldobálni a dobozokat, és egyszerűen kirakod egy tartalmi hívásra, mondjuk egy menüpont hívására. Mivel előbb utóbb jó sok hirdetésed lesz, célszerű egy oldallapozót beépíteni a mysql hívásokba.

Ha nem vagy kezdő, ez csak ennyi, biztos érted. Ha nem, még mindig van egy ajánlatod, hogy megcsinálják neked. ;)


Sok sikert!

2013. ápr. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!