Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Nektek hogy tetszik ez a...

Nektek hogy tetszik ez a blog? (lent)

Figyelt kérdés

[link]

Erről a blogról lenne szó. Ez az első oldal amit csináltam, és az első történet amit írtam. Szerintetek milyen lett? Mik azok a hibák amikre figyeljek? Miken kéne változtatnom és hogyan? Mik a jók benne?

Örülnék, ha válaszolnátok rá, illetve olvasnátok ezt a blogot. :)



2013. ápr. 8. 22:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Mikor megláttam a kérdést szinte a zsigereimben éreztem hogy egy ilyen tucat moslék oldalhoz fog vezetni a link. Nem, nem vagyok hajlandó több ilyen szarról mélyen szántó elemzést írni, mert nem méltó arra.
2013. ápr. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Az oldalról visszavigyorgó öt buzerátor faszjankó engem arra késztetett, hogy rögvest bezárjam a lapot. Szóval szerintem ezzel mások is lesznek így és nem fogják megnézni, hogy miről írsz a blogodban, pedig biztos értelmes és érdekes téma lehet, gondolom..
2013. ápr. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
#2+1000000000000000000000000000000000
2013. ápr. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Valahogyan biztos vagyok benne, hogy egy lány kreálta ezt a blogot, vagy egy meleg... már megbocsáss, kedves készítő, de az a kép ott a blog tetején valóban a hányással egyenértékű, maximálisan egyetértek a legelső hozzászólóval, ez valami FŐRMEDVÉNY!!!

Nem tudom, hogy valójában mi is volt a célod ezzel, blogspot-os oldalt bárki tud kreálni néhány kattintással, szóval, vagy válts témát, vagy nem tudom, de az biztos, hogy azt a szőrnyű képet távolítsd el!


Őszinte válasz volt, remélem nem sértettelek meg! 23/F.

2013. ápr. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami meleg-blog? A képek alapján annak tűnik. Mondjuk ez önmagában nem baj. Az már annál inkább, hogy a helyesírásod iszonyat pocsék. Ha már írni akarsz, legalább egy helyesírás-ellenőrzést nyomj a szövegre...
2013. ápr. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

azokat a buzernyákokat azonnal takaritsd ki onnan, vagy legalább transzparensként rakd oda öket, ne ilyen szarul

csinálj egy normális fejlécet vagy valamit mer ez igy elüldözi a látogatót, rögtön az arcukba nyomod ezeket a ...


Bocs, de nem tudtam beleolvasni amit oda firkantottál:S

2013. ápr. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

ja és cseréld le a domaint

1:rohadt hosszu, ami ugy nem jó

2:aki netén el is olvasná, rájön hogy nem érdemes rákattolni

2013. ápr. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

#2: :D:D:D:D:D:D:D


Kérdező:

1. szerintem ezt ne a weblapkészítés kategóriába rakd. (Látod a válaszokat...) Ha ez 1D fan blog (vagy fanfiction blog - nem tudom:)), akkor a zene kategóriába kéne (vagy a tini kategóriába, ha van ilyen) szerintem.

2. Vagy inkább ajánld be linkgyűjteményekbe, 1D fan site-okra/blogokra/facebook oldalakra, és kapsz több olvasót/kommentet. :)

2013. ápr. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezt láttam meg másodszorra a fejléc után és egy hatalmasat basztam az alt+f4 gombokra:

"-A legkövetkezőbb (te jó ég nyelvújító lettem xD Szerk.)"

2013. ápr. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Amúgy ja, a szórakozás/zene topicban jobban járnál, erre kicsit más érdeklődésű emberek járnak.


[link]

2013. ápr. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!