Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » A word-press nem lép be az...

Hufnager Steve kérdése:

A word-press nem lép be az admin kezelőfelületre mitcsináljak? Mindenki ötletét szívesen várom!

Figyelt kérdés

Kapok egy ilyet mikor meg próbálok belépni:


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /wp-config.php:1) in /wp-login.php on line 368


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /wp-config.php:1) in /wp-login.php on line 380


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /wp-config.php:1) in /wp-includes/pluggable.php on line 680


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /wp-config.php:1) in /wp-includes/pluggable.php on line 681


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /wp-config.php:1) in /wp-includes/pluggable.php on line 682


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /wp-config.php:1) in /wp-includes/pluggable.php on line 876


maga az oldal megy csak ép nem tom módosítani.


A wp-config.php újrarakása sem segített

lehet újra kéne raknom a wp-t.

még nincs rajta semmi most akartam létrehozni!


Léci ne nagyon írjatok szakszavakat mert ez volt az első weboldalam és nem értek se a css se php se html se semmilyen webes programnyelvhez se!



2013. ápr. 9. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs még rajta semmi akkor inkább telepítsd újra
2013. ápr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
OK
2013. ápr. 9. 20:36
 3/8 A kérdező kommentje:
Újból raktam de nem változott semmi, ezt nem értem
2013. ápr. 9. 21:50
 4/8 anonim ***** válasza:
wp-config.php-t UTF-8 without BOM-ba mentsd.
2013. ápr. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És győződj meg, hogy a <?php előtt nincs semmi
2013. ápr. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nincs semmi a <?php előtt vagyis BOM mentes igaz?

Kódolás: UTF-8

Fájltípus: Minden fájl


Akkor még mindig mi lehet a baj???? Most megpróbálom a word-press tárhelyére rakni aztán kiderül mi lessz! ott már csak müxik!

2013. ápr. 10. 14:36
 7/8 anonim ***** válasza:

?

Két különböző dolgot írtam. Ahhoz hogy más karakterkódolással tudd elmenteni kellene egy olyan editor, ami ezt lehetővé teszi, pl a notepad++.

2013. ápr. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja bocs nem értettem:) Igen, szedj egy notepad++ot vagy akármit és azzal. Ha nagyon nem megy rakd fel valahova a fájlt megnézem wtf.
2013. ápr. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!