Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Google Sites-ot senki nem...

Google Sites-ot senki nem használja Magyarországon? Nincs magyar fórum?

Figyelt kérdés
A Google Sites-al kapcsolatos kérdéseimre soha nem kapok itt választ. Miért?

2013. ápr. 12. 08:35
 1/8 anonim ***** válasza:

na majd én válaszolok.


szivesen

2013. ápr. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én használtam ,de őszintén szólva elég nyögvenyelős a dolog. Szeritnem a google ezt is parkoló pályára teszi.

A helyzet az,hogy aki nem akar sok energiát belefektetni egy oldalba gyakran megelégszik egy bloggal, facebook oldallal stb.

Aki viszont rendes oldalt szeretne,annak ez körülményes.

Én is inkább csinálnék magamnak,ha arról lenne szó.

2013. ápr. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert egy herélt csimpánz is tudja használni a google sites-ot mert debilbiztosra csinálták
2013. ápr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát nekem jónéhány kérdésem lenne. Például a fő menüpontokat csak abc sorrendbe képes rakni? Nem lehet a sorrendet megváltoztatni? Elég idegesítő hogy vannak olyan oldalaim mondjuk, hogy Bemutatkozás, Akármi, Elérhetőség, stb. De nem a Bemutatkozás az első és nem az Elérhetőség az utolsó, mert abc rendbe rakja. Azt is szeretném megcsinálni, ha lehet, hogy az egyik menüpont egyből külső linkre mutasson, és ne aloldalra? Erre van lehetőség? Többszintű aloldalakat nem tud megjeleníteni az oldalsávon?
2013. ápr. 12. 14:39
 5/8 anonim ***** válasza:

egyebek->webhely elrendezésének szerk.->sidebar alatt bejön egy olyan,hogy navigáció,ha rámész->navigációs szerk.automatikus rendezésből a pipát szedd ki.->oldal hozzáadás->kiválasztás->ok

Ilyen egyszerű vagy bonyolút..

2013. ápr. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugyanitt mármint a navigációs részen tudod beállítani,hogy megjelenítendő oldalszintek: összes..(nálam 2 volt az alap)
2013. ápr. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én arra is kíáncsi lennék, hogy beépített üzenetet hogyan lehet elhelyezni. Ugyanis nem praktikus, ha nyilvánossá teszek egy e-mail címemet, mert onnantól megállíthatatlanul nagy számú spamek fogják azt ellepni.
2013. dec. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ez mire vonatkozik pontosan? mire gondolsz? milyen e-mail cím?
2013. dec. 31. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!