Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy tudom letiltani h böngész...

Hogy tudom letiltani h böngészőben meg lehessen nyitni a szerver fájlokat?

Figyelt kérdés
van egy ingyens tárhelyen regisztrál ftp szerverem amire gyártottam egy weboldalt de nem tudom hogy tiltsam le h pl. ha böngészőbe beírom h oldal.hu/email.php bejöjjön az email mert azt szeretném h mindig csak a kezdőlap jöjjön be valahogy

2013. ápr. 15. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
dinamikus weblapfejlesztés... továbbá a php és az apache komolyabb szintű ismeretével
2013. ápr. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 PHP de kóder! ***** válasza:
Eloszor is probalj meg megfogalmazni egy ertelmes magyar mondatot. Ha ez sikerult, akkor tedd fel ujra a kerdest.
2013. ápr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A lényeg van egy oldal több php file-ból és le akarom tiltani, hogy hozzá lehessen férni a fájlokhoz csak úgy.

Azt akarom, hogy a beléptető rendszeren keresztül lehessen csak eljutni a többi elemhez.

2013. ápr. 15. 20:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérdésedből kiderül, hogy nem vagy járatos a webfejlesztésben, ezért kezdetnek ezt tudom ajánlani átnyálazásra:

[link]


Esetleg ezt is kipróbálhatod:

[link]

2013. ápr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kössz :D
2013. ápr. 15. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!