Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ezt le lehet követni valahogya...

Ezt le lehet követni valahogyan? Ötlet?

Figyelt kérdés

Ha én készítek egy A oldalt és elhelyezek rajta egy linket, amely egy B oldalra mutat, akkor a B oldal tulajdonosa letudja követni, hogy egy A oldalon elhelyezett linkről került a látogató a B oldalra?


Mi van akkor, ha egy olyan oldalra (rendszerre) irányít a link, amelynek külön szervere van, akkor is le lehet követni?


Köszönöm a válaszokat.



2013. ápr. 24. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy le lehet követni. Szokták is.
2013. ápr. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Le lehet, a referer tagből látszik, honnan/melyik oldalról jött a látogató. Minden böngésző küldi alapból, a http szabvány része.
2013. ápr. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Számoltatni kell a linkre kattintásokat és átküldeni az eredményt B-nek, akár egy sima email formában.
2013. ápr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem. Köszi srácok. Akkor had kérdezzek meg még valamit gyorsan. Az oldal, ahova regisztrálni szeretnék annak a szabályzatában ez van:


"Nem szabad semmilyen oldalt automatikusan átirányítanod a ....-ra vagy belefoglalnod a .... oldalt bármilyen látható vagy nem látható oldalba."


Ebbe bele tartozik a linkes megoldás is, amikor egy linket teszek az oldalra, ami átirányít az adott weblapra?


(Bocs, hogy kipontoztam az oldalt. Nem akartam reklámozni.)

2013. ápr. 24. 18:16
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem számít bele. Ide automatikus átirányítások, pop-upok tartoznak bele, és ha csak belefoglalsz részeket a forráskódba, hogy letöltődjön a te oldaladdal a másik is automatikusan, akár láthatatlanul, kamulátogatót generálva. A sima kattintós link full legál ez alapján.
2013. ápr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat srácok.
2013. ápr. 24. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!