Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen ingyenes domain regiszt...

Milyen ingyenes domain regisztrációs lehetőségeket ismertek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

.tk az egyetlen.

Esetleg subdomaint regelhetsz itt-ott.


Ne égesd magad ilyenekkel, néhány ezer forintról van szó 1 évre elosztva... Havi szinten egy csoki ára, és lesz rendes domained.

2013. máj. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Ja, ha hobbi oldalnak kell, akkor bőven jó egy ingyenes tárhely. Ha profi weboldal lesz, pláne cégnek, akkor nagy szegénységi bizonyítvány, ha még egy .hu domainre sincs évi kb. 2000 forint...
2013. máj. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ingyenes honlapnál is nagy szegénységi bizonyítvány! Bár .hu-s domain-el én nem szopnék.
2013. máj. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én tényleg szegény vagyok, nekem 2k az sok :D
2013. máj. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2k per év. Az 5 és fél forint naponta. 2k az két nagyon spórolós embernek 1 napi kajálás, de inkább csak a háromnegyede két fő kajálásának.
2013. máj. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
majd mikor vendégségbe vagy megspórolod azt a 2ezret
2013. szept. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!