Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ha webprogramozásért üzlettárs...

Ha webprogramozásért üzlettársi kapcsolatot tudok felajánlani, szerintetek lenne akit ez érdekelhet?

Figyelt kérdés
Hol lehet erre megfelelő embert találni? A munka elég bonyolult, de megéri :)

#webprogramozás #weblaptervezés programozás #php js jquery sql
2013. máj. 7. 14:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Aki komolyabban ért hozzá nem valószínű, hogy belevágna így.
2013. máj. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 PHP de kóder! ***** válasza:
kicsit konkretabban mirol lenne szo?
2013. máj. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem hiszem, nagyon sokan szeretnének erre hivatkozva ingyen dolgoztatni másokat, a legtöbb programozó már belefutott ilyen ajánlatokba. a másik klasszikus a "megcsinálod az oldalt, aztán majd pályázati pénzből szeretnénk finanszírozni", csakhogy sose nyerik el, addigra viszont már esetenként több hónapnyi munkát beleölhetek a projektbe.
2013. máj. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem senkit. Max valami amatőr vérpistikét aki most tanulta meg a html-t és ettől keménynek érzi magát.
2013. máj. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem pályázati pénz,.. ténlyeges üzlettársi szerződésre gondoltam,...enyém az 5let,.. övé a megvalósítás,.. a hasznosítást a befektetett munka arányában a továbbértékesítést pedíg 50-50%ban osztanánk meg...
2013. máj. 7. 15:29
 6/12 anonim ***** válasza:

De sajnos ez is ilyen. Az ügyfeleink akiknek oldalakat csinálunk mind-mind 1-1 ötlet számára szeretnének oldalt készíteni és ezért fizetnek. Igazából te ugyanezt szeretnéd, csak fizetés nélkül. Innentől kezdve nem csak te vállalsz kockázatot, hogy bejön-e az üzlet vagy sem hanem a programozó is, és ha úgy nézzük, hogy igazából neki volt vele munkája amit nem is biztos, hogy ki fog valaki valaha fizetni - azaz ha mégsem jön be az ötlet - akkor nem valószinű, hogy bárki belevágna.


Csak a saját nevemben beszélhetek, és hálistennek folyamatosan vannak munkáim, és emiatt inkább választok egy biztosan fizető projektet amit megcsinálok, mint egy bizonytalant.


Ha elmész egy üzlethelységet kivenni a boltod számára ott sem mondod, hogy ha bejön a bolt majd akkor feleztek, mint ahogyan egy autokereskedésben sem mondod, hogy ha a fuvaros céged beindul majd kap részesedést belőle az üzlet tulaja.


Nekem ez a véleményem, szerintem komoly programozó nem vág bele ilyenekbe. Aki a célcsoportod lehet az a referenciával még nem rendelkező kezdő programozó, nekik viszont jól jönnek az ilyen projektek, de ott a megvalósítás minősége nem lesz megfelelő.

2013. máj. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem ez az 50-50 nagyon komolytalannak tűnik, ha igazán odatennéd magad és nyomnád bele a pénzt reklámra, ilyesmire akkor biztos nem ajánlanál fel ennyit.
2013. máj. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"enyém az 5let,.. övé a megvalósítás,.. a hasznosítást a befektetett munka arányában a továbbértékesítést pedíg 50-50%ban osztanánk meg..."


Csak az ötletért nem fog neked senki 50%-ot adni, ezt most felejtsd el.

2013. máj. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az ötlet nem valószínű, hogy megér 50%-ot. Kivéve, ha nagyon zseniális. Engem alapvetően érdekel minden, benne lennék. Jelenleg egy viszonylag komoly IT cégnél dolgozom egyetem mellet, tehát az időm kevés. Érdeklődni azonban érdeklődöm. Ha gondolod, keress meg a részletekkel.
2013. máj. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nekem is van tucatnyi 5letem.

sőt még le is tudnám programozni.

de marketinghez nem értek, így beindítása halott 5let.

2013. máj. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!