Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Melyik jobb seo szempontjából...

Melyik jobb seo szempontjából banner vagy link?

Figyelt kérdés
Sziasztok azon agyalok hogy melyik jobb seo szempontjából mikor egy másik oldallal linket cserélek ha bannert rakatok ki vagy egy kis szöveget ami linkel az oldalamra a szöveg leírná az oldalamat és tartalmazna pár kulcsszót is

2013. máj. 20. 23:47
 1/6 anonim ***** válasza:

én képet szoktam adni hozzá, a főbanner egyszerűsített, kicsit kisebb változata, esetleg a mobil változaté.


Ha nem feltétlenül fontos, hogy szöveg legyen, szerintem inkább maradj a kis képnél.

2013. máj. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
SEO szempontból a link, de kevesebb látogatód lesz.
2013. máj. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

SEO -szempontból a sima link, mivel a link szövege fontos ebből.

De felhasználóknak a bannerre kattintanak nagyobb eséllyel.

Viszont ha mozog, lehet figyelem felkeltőbb, de sokan olvasás nélkül blokkolják ABP -vel.

2013. máj. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
link, de a banner ha nem flash alapú hanem egy gif linkelve, alt és title is van neki adva akkor az teljesen jó alternatíva. a flash banner viszont seo szempontból nem ad hozzá.
2013. máj. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és ha linket használok akkor ügye jobb helyezésem lesz a keresőkben?
2013. máj. 21. 23:57
 6/6 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül
2013. máj. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!