Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Virtuemart 2. 0.20-hoz hol...

Virtuemart 2. 0.20-hoz hol találok valami normálisan kinéző kategória és terméksablont? Vagy hogyan tudok egyszerűen készíteni magamnak?

Figyelt kérdés

2013. máj. 25. 13:20
 1/7 A kérdező kommentje:

Fontos, hogy ingyenes legyen.

És nem a teljes oldal sablonját szeretném megváltoztatni, csak a kategória, és a termék nézeteket.

2013. máj. 25. 13:22
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha csak ezeket akarod megváltoztatni, akkor szinte bármelyik sablon jó.
2013. máj. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem egészen érthető a válaszod.

Van egy alap Joomla sablon, amit nem szeretnék megváltoztatni. A Virtuemart-nak van saját css-je, de nem tudom, melyik az, és hogy hogyan kell szerkeszteni.

A lényeg, hogy most nagyon gagyi a kinézete, szinte csak felsorolásszerűen jelennek meg a kategóriák és a termék információ nézetek.

A kérdésem pedig:

Hogyan szerkeszthetem olyanná, hogy legyen valami normális kinézete, anélkül, hogy lecserélném az aktuális Joomla sablont.

2013. máj. 25. 13:56
 4/7 A kérdező kommentje:

(Moderátortól kérem, hogy ne törölje, ez csak ideiglenes cím, csak a szemléltetés kedvéért illesztem be a linket.)


Erről a lapról van szó:

[link]


Sablon maradjon, de a virtuemart kinézetet szeretném ízlésessé tenni.

2013. máj. 25. 14:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Milyen böngészőt használsz?
2013. máj. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Google Chrome
2013. máj. 25. 14:27
 7/7 A kérdező kommentje:

Valami ehhez hasonló Kategória és Termék nézetet szeretnék, a sablonom lecserélése nélkül:

[link]

2013. máj. 25. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!