Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan tudok Wordpress blogot...

Hogyan tudok Wordpress blogot csinálni úgy, hogy minden egyes bejegyzésem külön cím alatt és dátumon jelenjen meg, és mindegyikhez külön hozzá lehessen szólni?

Figyelt kérdés

A honlapom kész, ennek egyik menüpontja a blog, ahol alul meg is jelenik a hosszászólások űrlapja.

De hogyan, a szerkesztő felületen belül hol tudom beírni a napi-kétnapi bejegyzéseimet, hogy a végeredmény olyan legyen, mint pl. itt: [link]


Köszönöm!


2013. jún. 4. 00:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Ebbe semmi extra nincs, egy szimpla wordpress.

Új bejegyzés készítése és készíted őket.

2013. jún. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ettől nem lettem sokkal okosabb. Kissé részletesebb válaszban reménykedem.
2013. jún. 4. 01:26
 3/8 A kérdező kommentje:

A Wordpress honlapom elkészült, ez világos. A kérdésem: az admin felületen hol és hogyan tudom beírni a bejegyzéseimet, hogy megfeleljen annak, amit fent leírtam.

A kérdésem valószínűleg banálisnak hat, de mivel még sosem írtam blogot, nem tudom, hol kell beírnom a szövegeket.

Ha símán beírom a "blog" oldalra, akkor a szövegek egymást követik, és csak legalul van hozzászólási űrlap, tehát a legfrissebb bejegyzéseimhez nem tudnak hozzászólni az olvasóim.

Köszönöm a válaszokat!

2013. jún. 4. 10:51
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem az a baj, hogy sosem írtál blogot, hanem, hogy nem tudsz olvasni.

Még úgy sem találtad meg, hogy megmondtam hol keresd. Milyen néven.

Most csak azért telepítenem kellett a WP-t, hogy PONTOSAN megmondjam, hogy mit nyomj, pedig eléggé kézenfekvő mert 10éves gyerekek is tudnak WP oldalt létrehozni.


Ja meg amúgy a google-be uszkve 15másodperc alatt megtaláltam a képes magyarázatot hozzá...

Lehet bennem van a hiba.


[link]

2013. jún. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Ha símán beírom a "blog" oldalra, akkor a szövegek egymást követik, és csak legalul van hozzászólási űrlap, tehát a legfrissebb bejegyzéseimhez nem tudnak hozzászólni az olvasóim. "


Az ktuális hozzászólni kívánt postot meg kell nyitni, akkor jelenik meg a HSZ-bar.

Meg lehet nyitni az openpost scripttel, illetve a címbe általában be is van integrálva.


Használd a break sctiptet, hogy ne elgyen az egész oldal egy bazi nagy katyvasz 300millió soros cikkekkel...

(tovább gomb)

2013. jún. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez egy sima alap sablon. Csak a post oldalon van hozzászólás ablak, legyen az a wp sajátja avagy fb-s.


Én angol fb-t használok, ott (felülről a . az update alatt..mint a többinél) bal oldalt post menü, alatta add new -> beírom a bejegyzést, publikál, és kész is.

2013. jún. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy nem úszom meg fölényes kioktatás nélkül...

Hülye sem vagyok, és 10 éves is elmúltam már, de a weboldal beállítása nem tette lehetővé a blogolást.

Most már sikeresen beállítottuk, és így már valóban magától értetődő minden.

Aki konstruktív hozzászólást írt, annak köszönöm.

2013. jún. 5. 01:40
 8/8 anonim ***** válasza:

Itt nem volt egyetlen értelmetlen kioktatás sem.

Nekünk honnan kéne tudni, hogy milyen beállításaid vannak és azok mit tesznek lehetővé? Sehonnan.

Mindegy, azért örülök, hogy sikerült, jó blogolást!

2013. jún. 5. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!