Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Weblapot szeretnék készíteni....

Weblapot szeretnék készíteni. Külön kell megvegyem a domainnevet (pl. kissjoskageza.hu) és nekem kell felraknom az oldalt vagy ezt külön csinálják nekem?

Figyelt kérdés

Esetleg szerkesztői felületet adnak? Milyen céghez érdemes fordulni vele, nagyhoz inkább vagy egy kis kft-hez.

Maga az oldal egy kép lenne, erre lennének felugró gombokként linkek bloghoz, facebookhoz, youtube fiókhoz. Direkt lenne ilyen egyszerű ás ezt én is meg tudnám csinálni, csak tudnm kéne merre induljak el,,,

köszi a válszt


2013. jún. 12. 22:40
 1/5 A kérdező kommentje:

...és ha az adott kft csődbe megy és megszánik, ugrott az oldalam? esetleg nem frissíthető többet vagy magamnak kell? átveszik esetleg más cégek az ügyfeleket?

(laikus vagyok még ezen a téren)

2013. jún. 12. 22:44
 2/5 A kérdező kommentje:
az ininet-re és dotrollra gondoltam első körben
2013. jún. 12. 22:49
 3/5 anonim ***** válasza:

az ininet és a dotroll sem ad felhazsnálói kezelőpultot.

Illetve oylat nem, amire te gondolsz.

A weboldalt, amit itt leírtál kb bárki meg tudja cisnálni, html és javascript esetleg egy kis php, bár anélkül is meg lehet csinálni.

A beállítások rád bárnak, vagy arra, akit megbízol vele.

2013. jún. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki más konstrukcióval dolgozik. Nézd meg a referenciáit a cégeknek, esetleg kérdezd meg a referenciákat, hogy mennyire voltak megelégedve a szolgáltatással.

A szerződéstől függ, hogy a supportálás, hogy működik. Egyszerű szerződés esetén megcsinálják a weblapot és odaadják / feltöltik és leveszik róla a kezüket. Ha bármit módosítani kell az a te dolgod - persze megkérheted őket egyszeri összegért ismét.

Köthetsz olyan szerződést is, amiben benne van az, hogy valamennyi havidíjért supportálják az oldalad és ha módosítani kell, akkor azt ők megcsinálják a havidíj keretein belül.

Ha csődbe mennek, akkor a kódot persze h megkapod és kereshetsz másik céget.

Ha te csinálod, akkor első körben tanulj egy kis HTMl-t, CSS-t, JS-t!

2013. jún. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2013. jún. 14. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!