Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Wordpress motorral készítenék...

Wordpress motorral készítenék egy blogot. Most akkor nem mindegy, hogy a wordpress.com-ra vagy valahova máshova regisztrálok?

Figyelt kérdés

Tudom nem vagyok nagy koponya,nem értek én ezekhez..:)

Blogot szeretnék készíteni és több helyen is azt olvastam ,hogy a wordpress motor+ ingyen tárhely megoldás lenne a legjobb.


Először is miért jobb,ha wordpress motorral és ingyen tárhellyel hozok létre weboldalt és nem pedig pl blog.hu-n?Mi a különbség?


A másik pedig,hogy ha wordpresseznék,akkor mi a különbsé a között,hog mondjuk a 000webhost.hu-n létrehozok egy ingyenes ..adatbázist vagy hogy hívják,és erre teszek egy wordpress motort...vagy pedig a wordpess.com-ra regisztrélok és innen blogolok?


Nem nagyon értem ennek az egésznek a menetét..


Kszi előre is a válaszokat!:)


2013. jún. 14. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha te üzemelteted akkor nagy szabadságon van felette, átírhatod, módosíthatod minden apró részét. Ha regelsz egy blog.hu -t akkor az adott, hogy mit tud és vagy tetszik vagy nem.

Ingyenes tárhelyen én nem lamerkodnék, nevetséges árai vannak már így is a tárhelyeknek, havi szinten 1 mozijegyről beszélünk, ha nem pistike tiniblogja a létrehozandó oldal akkor nem szüttyögnék vele.

2013. jún. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ahha...akkor most a felére kaptam választ tulajdonképpen.a felére meg nem..:)

Jó én most biztosan nem fogok fizetni érte semennyit se..csak egy ilyen hobbi blog lenne.

De akkor most a worpress.com és a 000webhost.com közt mi a különbség?mármint az közt mi a különbség ha az egyikre és ha a másikra regelek...

2013. jún. 14. 09:57
 3/3 anonim ***** válasza:

a wordpress.com olyan mint a blog.hu csak ott egy wordpress alapu blogot kapsz, de nem anynira szemelyre szabhato mint egy telepitett wordpress.

a 000webhost.hu pedig egy nem létező oldal.

Ha a külföldi verzióra gondolsz, akkor az meg egy ingyenes tárhelyszolgáltató, pistikék feltölthetik oda az oldalaikat. Szóval ha letöltesz egy wordpresst, feltöltöd oda, telepíted - ami ha ilyen szinten nem értesz hozzá már problémát fog okozni - akkor lesz egy full saját wordpressed amivel azt csinálsz amit akarsz.


A szint:


1. Ha semmilyen webes dologhoz nem értesz akkor blog.hu

2. Ha ici picit értesz hozzá akkor wordpress.com

3. Ha kicsit értesz hozzá akkor saját telepítésű wp oldal

2013. jún. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!