Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mondanátok olyan fizetős...

Mondanátok olyan fizetős tárhelyet ami ugyanakkor olcsó és jó is? Illetve, hogyan kell ezt intézni? Fizetni?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy tárhelyre előfizetni csak nem tudom,hogy hogyan hol tehetném ezt meg. Igazából csak egy bloghoz kéne,szóval nem tudom,hogy mekkora tárhely kellene ehhez.Mondjuk,ha minden nap tennék fel ide dolgokat és esetleg videót is?


Köszi előre is a válaszokat!


2013. jún. 14. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:

ha hajlandó vagy fizetni, gyakorlatilag mindenhol könnyű dolgod van, rákeresel a tárhely szóra és passz

de annyi blogmotor van, ha azt akarnék, akkor tuti ingyen csinálnám (pl google vagy hasonló)

2013. jún. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ingyenesen megoldva az lenne a legjobb nekem is.

Csak nem igazán értek hozzá.Ha egy ingyenes tárhelyre regelek és arra felteszek egy ingyen blogmotort(wordpress) akkor már fut is a blogom,nem? Csak ezzel a megoldással meg az a baj,hogy gyakran offline lenne a honlapom,nem?

Mert akkor inkább fizetnék érte,ha sok a gond az ingyenessel..Na meg egy domain mennyibe kerül kb?

2013. jún. 14. 17:51
 3/10 anonim ***** válasza:

"Ha egy ingyenes tárhelyre regelek és arra felteszek egy ingyen blogmotort [...] ezzel a megoldással meg az a baj,hogy gyakran offline lenne a honlapom,nem? "

Nem, nem lenne offline gyakran. Csak korlátozottabbak a lehetőségek, mint egy fizetős tárhelynél.

2013. jún. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

de ha már úgyis wordpresst akarsz feltenni (magyarul nem saját magad írod) akkor már nem jobb egy google blog?

vagy inda, vagy mittudomén, vannak még

2013. jún. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

de azok után meg ott lesz a .blogspot.com nem?

Időközbe meg vettem egy .com-os domaint is. Akkor most ezzel a domain névvel regelhetek fel egy ingyenes vagy fizetőstárhelyre,ugye? Ha egy tárhelyre már regeltem a vásárolt nevemmel,akkor máshova már nem tudok vele regelni?Vagy át lehet "költöztetni" utána ezt az egészet ahogy van?

2013. jún. 14. 22:57
 6/10 anonim ***** válasza:

A tárhelyet először domaintől függetlenül regisztrálod, email címmel.


Utána a domain nevet rá kell állítani a tárhelyre. Illetve a tárhelyet is a domain-re.


Domain nevet értelemszerűen egy tárhelyre állíthatsz.

2013. jún. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ééértem,köszi.És egy blognak kb mekkora tárhely kell?

Nem tudom tudnál-e esetleg olyan magyar tárhelyszolgáltatót,ami megfizethető,de ugyanakkor megbízható is. ha nem is tudsz mondani,azt jó lenne tudnom,hogy kb mekkora tárhelyet kéne néznem.Egyáltalán nem értek ehhez..


Egy 1 Gb-os tárhely mire elég? Egy 10 Gb-os az már ilyen webáruházaknak felel meg? Egy olyan blog,ahol mondjduk videók is szerepelnének ,mekkora helyet igényelne? (bár mondjuk ha lenne vidi,akkor az a youtubon lenne fent,vagyis oda csak a videót illeszteném be valahogy...akkor az nem foglalná a helyet az oldalon,nem?

2013. jún. 14. 23:34
 8/10 anonim ***** válasza:
200 mega elég lenne
2013. jún. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egy WP blog motornál nem a tárhely mérete a fontosabb, hanem a szerver beállításai amit nem osztanak meg.

PHP verzió, támogatott/letiltott funkciók modulok, memória, cache és egyéb limitek...

ezek mind olyanok, amit nem igen közölnek még kérésre sem a szolgáltatók.

2013. jún. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én még mindig a google blogger accot javaslom, saját domainnel
2013. jún. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!