Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Word Press finomhangolások a...

Word Press finomhangolások a gyári 2012-es sablonon?

Figyelt kérdés
A kérdés lehet, hogy buta és csak elkerülte a figyelmemet, de egy hete keresem a megoldást. Szeretnék blogot indítani. Sok alternatívát végigjártam, míg végül sok ok miatt saját tárhelyről, telepített WordPress-re esett a választás. A 2012-es alap sablon éppen olyan, amilyet elképzeltem. Két apró beállítást nem tudok megejteni. Azt szeretném, ha egy bejegyzés legyen egy oldalon és a komment lehetősége ne külön a Kommentek linkre kattintva, külön oldalon jelenjen meg, hanem a komment írása mező ott legyen minden bejegyzés alatt, az latt pedig a már meglévő kommentek (FB plugint nem akarok használni). A másik, hogy a kommentelés legyen regisztrációhoz kötött, de ott helyben a komment mezőben lehessen bejelentkezni hozzászólásra. Elolvastam a teljes angol WP kézikönyvet, végignéztem az adminfelületet, de ez a két dolgot nem sikerült megoldanom. Ez netán sablon függő? Vagy csak én rontok el mindig valamit?

#Wordpress #sablon #finomhangolás #kommentek egy oldalon
2013. jún. 15. 14:24
 1/1 anonim ***** válasza:
ez sablonfüggő, de egy egyszerű sablont össze lehet dobni gyorsan :-) sok sikert!
2013. jún. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!