Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Bérelt tárhely, Wordpress...

Bérelt tárhely, Wordpress oldal, error. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Béreltem egy tárhelyet(meg egy domain nevet).

Wordpress motort akarok rárakni.Nem nagyon értk hozzá,de ha ráteszek egy worpress motor a honlapra,akkor a wordpressben tudnom kéne szerkesztgetni az oldalamat,nem?

Felraktam a wp dolgait a holnapom/html/ wp mappába.A tárhelyszolgáltatóm pedig szólt,hogy átpakolta nekem azokat a honlapom/html mapába,mert így a böngészőbe a honlapom.com-ot beírva ,kiadja a honlapomat a böngésző.(mikor a wp mappába voltak a olgok csak a honlapom.com/wp-re adta ki a honlapom a böngésző)


Na igen,csak most meg,ha beírom a netre,hogy honlapom.com/wp/wp-admin ,akkor nem jö be a wordpress kezelőfelület.Errot ír.Egészen pontosan ezt:


"The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.


Please contact the server administrator, webmaster@honlapom.com and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.


More information about this error may be available in the server error log.


Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Apache/2.2.23 (Unix) Server at honlapom.com Port 80"


Nem tudom,nem értek hozzá,lehet én bénázok el valamit..


2013. jún. 17. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha csak így önmagába felmásoltátok a WordPress fájlokat, akkor az még nem fog működni. Először is létre kell hozni egy adatbázis táblát a WP részére, majd fel kell installálni magát a WordPress-t.

Ha ezek nem történtek meg, akkor nem fog tudni működni.

2013. jún. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

honlapom.com/wp-admin


igy probald!

2013. jún. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bocs, nem akarok bunkózni, de ha nem értesz hozzá, akkor miért nem kérsz fel egy szakit?

"Nem nagyon értk hozzá,de ha ráteszek egy worpress motor a honlapra,akkor a wordpressben tudnom kéne szerkesztgetni az oldalamat,nem?"

Egy meglévő (statikus) oldalt akarsz wordpressesíteni, vagy csak simán felrakni egy wp-t és csapatni?

2013. jún. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!