Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » SOS! Hogyan lehet 2 blogger...

SOS! Hogyan lehet 2 blogger profilt létrehozni egy Google fiókhoz?

Figyelt kérdés
Van egy Google fiókom, amihez csináltam egy nicknévvel egy Blogger profilt és azzal irok a blogomba. Most egy másik tébájú blogot szeretnék csinálni és kéne hozzá egy másik Blogger-profil, de nem tudom megcsinálni, mert csak a jelenlegi Blogger profilomhoz csatolja a blogot. Ilyenkor mi a teendő? Lehet egyáltalán 2 profilom?

2013. jún. 17. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Miért baj ha egy profilhoz csatolja a két blogot? Ez így logikus. Ha teljesen külön profilt akarsz akkor csinálj másik gugli fiókot.
2013. jún. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért szeretném, mert teljesen más a két blog témája és most egy blogger-profilban jelenik meg a két oldalam és nem szeretném ha tudnák, hogy mindkettőt én üzemeltetem.
2013. jún. 17. 13:30
 3/3 anonim ***** válasza:

1 Google fiók-hoz 1 Blogger fiók tartozik.

Tehát másik Google fiókot kell regisztrálnod.


Egyébként a Blogger profilodon a blogok publikus listájából eltüntethetsz blogokat, illetve a blogokon elrejtheted a nickneved.

2013. jún. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!