Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szerintetek lessz ebből valami?

Szerintetek lessz ebből valami?

Figyelt kérdés

[link]

a barátnőm írja, ma kezdte, és nagyon reménykedik, h népszerű lessz.... én nem is tudom, mit mondjak neki?



2013. jún. 18. 12:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy lesz belőle bármi is, de hagyd békén, hadd csinálja, ha élvezetet talál benne. Függetlenül attól, hogy valaha valaki elolvassa-e a bejegyzéseit, tanulni fog a dologból valamit.
2013. jún. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
okés
2013. jún. 18. 12:59
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném hogy ez rajta kívül bárkit is érdekelne.
2013. jún. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
üzenem a barátnődnek, hogy ha azt akarja, hogy bárki is elolvassa a blogját, válasszon rendes betű típust.
2013. jún. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

#4 +1:

Ja! Amelyik font nem tudja az árvíztűrő tükörfúrógépet, azt hanyagolja!


Amúgy semmi gond, legfeljebb elszórakoztatja magát, és a fogalmazási/helyesírási/szerkesztési készségét is fejlesztheti a dolog. Úgyhogy akár olvassák, akár nem, ő profitálhat belőle. A sztori sztem meg inkább csak szűkebb (baráti)körének lesz kapós, de az se elhanyagolható. Elvégre, nem híres színész, v. befutott szoftverfejlesztő, hogy százezrek érdeklődjenek a blogja iránt.

2013. jún. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 PHP de kóder! ***** válasza:
57%
ezzel a betutipusbol (+lessz??? az mi?) biztos nem
2013. jún. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Tippek: mivel ez egy folytatásos novellának, vagy hasonló műfajnak ígérkezik, úgy tűnik, hogy több perces olvasást fog igényelni. Ami azt jelenti, hogy egy kontrasztos színösszeállításra, és egy ennél jobban olvasható betűtípusra lenne szükség. Fehér háttéren nagyon sötét színű szöveg. Azon a részen, ahol nincs sok szöveg, természetesen lehet színesebb.


A szövegbe megmondom őszintén, nem olvastam bele, többek között pont a nehezen olvasható betűtípus miatt. Gondolom, a szerző is tini, tehát nem gyakorlott szerző. Ezért esetleg először érdemes lehetne zárt körben publikálni a bejegyzéséket, és visszajelzések nyomán korrekciót végrehajtani, és úgy publikálni. Esetleg egy irodalomtanár segítségével. Gondolom, iskolába jár, akár az iskolában az egyik irodalomtanár segítségét is kérhetné.

2013. jún. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
egy kicseszett bejegyzés nekem nem elég hogy bármit is gondoljak a blogról, egyenlőre értékelhetetlen...
2013. jún. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és megmondom neki, h változtasson a kinézetén egy picit! Még várom a megjegyzéseket, kritikákat.
2013. jún. 18. 19:11
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha könnyen és gyorsan akar szépet, akkor a Tumblr egy jó választás, az ingyenes, egykattintásos témáik közt rengeteg nagyon ízléses van, és ott könnyű is tovább osztani a tartalmat. Egy bejegyzésnél még semmiből nem áll átköltözni.


Az egyetlen hátránya, hogy angol, ezért a dátumok és az oldal felületi elemei is mind angolul jelennek meg alapértelmezetten.

2013. jún. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!