Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Van ingyenes tárhely erre a...

Van ingyenes tárhely erre a célra?

Figyelt kérdés

Facebook alkalmazáshoz szeretnék tárhelyet.

A mérete nem fontos, mivel max 10mb-ot foglalna az egész, viszont olyan kellene ami kezel PHP-t és hibamentesen fut rajta az SDK.


Olyanra van szükségem, ami megbízható, tehát nem tűnik el róla semmi, nem teszik tönkre, stb.


ELŐNY lenne, ha adatbázist is lehetne rá telepíteni.



2013. jún. 22. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Atw.hu
2013. jún. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez megfelel mindennek, amit írtam?
2013. jún. 22. 18:31
 3/7 anonim ***** válasza:

Próbáld ki, igazából a legtöbb ingyen tárhelyen mennie kell, mivel php van általában és az API-nak nem nagyon kell extra telepített tartalom.


Persze a biztonsági SSL tanúsítványokkal (ha kell), gond lehet, de ezt ingyen amúgy sem lehet megoldani. (Ingyen tárhoz ált. nem lehet adni saját tanúsítványt, ráadásul egy megbízható forrásból származó alapból sincs ingyen.)

2013. jún. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

uw.hu t ajnlanám inkább az atw.hu helyett, én 2010 óta vagyok UW.hu-s.

Illetve

[link]

2013. jún. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 SipiZork ***** válasza:
ha jól tudom, egy jó ideje csak SSL-el enged be bármit a facebook
2013. jún. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, kell az SLL sajnos. De nem hinném, hogy a sok kis hobbi oldal mindegyikének van saját tárhelye, esetleg domain-e hozzá.. Nem tudja valaki, hogy hogyan lehetne megoldani?
2013. jún. 23. 15:47
 7/7 anonim ***** válasza:

AZ a baj, hogy érvényes, hivatalos SSL tanúsítványt nem lehet ingyen szerezni.

Egy bizonyos szintűt egyedül talán itt: [link]


De fene tudja mi kell pontosan a facebooknak, most nem nézek utána.

Viszont a legtöbb ingyen tárhelyen nem is lehet hozzáadni ssl tanúsítványt, szóval már itt borul a dolog.

2013. jún. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!