Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Sakkos blogom, színesíthetem...

Sakkos blogom, színesíthetem innen onnan összeszedetzt sakkos hírekkel?

Figyelt kérdés

sakktomi.blogspot.com,



blogomba ha teszek be színesítésként és tartalom kitöltésként híreket a nagyobb hírportálokrol stb , forrás megjelöléssel és linkel , azt szabad?



Nyílván nem szeretném, hogy elüljön a blog,, de hosszú saját gondolatok nem mindig jutnak eszembe és a sakkos hírek meg feldobnák ezért kérdem, de kezdő blogger vagyok, nem szeretnék szerzői jogi perbe stb belefutni :)


2013. jún. 25. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:

A szerző feltüntetésével nem lesz ebből jogi gondod. Mondjuk látogatottságod se igazán, de ez nem volt kérdés.

G.

2013. jún. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az adott hírportál Felhasználási feltételeit olvasd el, az a biztos!


Egyébként szerintem forrásmegjelöléssel mehet a dolog.


Bennem az a kérdés merül fel inkább, hogy érdemes-e. A híreket nem a te blogodon olvassák, hanem a nagyobb hírportálon, hiszen az van jobban reklámozva, az jelenik meg jóval előrébb a találati listákon. Szerintem átmásolni nincs értelme, inkább fejtsd ki a véleményed a hírekről. Ha meg nem megy az egyedi tartalom "generálása", akkor ne erőltesd. :)

2013. jún. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sztem a cikkek tulajdonosainak is kellene a hozzájárulása, de ha gond van belőle, akkor is először felszólítanak, hogy távolítsd el a tartalmat az oldaladról, bár vszeg a blogüzemeltetőt (blogspot) zsinnyegtetik először, az meg téged, és ha nem teszed, akkor meg ők törlik, de esetleg a hozzáférésedet is.
2013. jún. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem uszály mindig ilyen hosszu cikkeket irni, szerintem elég lenne ha belinkelnéd a hirt és megirnád rola a vélemyényed
2013. jún. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, egyébként nem látogatottsági növelés céljából, csináltam, hanem hogy színesebb legyen szerintem színesíti, és igen tudom hogy valszeg már mindenki olvasta de akkor is :), mivel a blogspot a google-é a látogatottságot megoldldják.... tollják még a holdon is :)
2013. jún. 25. 23:31
 6/8 A kérdező kommentje:
2-es kommentelő, azért ha megbézed a blogot láthatod, hogy a saját gondolat generálása is jól megy.
2013. jún. 25. 23:37
 7/8 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok. Úgy értettem, hogy ha ÉPPEN nem megy a saját tartalom, akkor nem kell bejegyzést kitenni mindenképpen. :) - És azért írtam, mert "hosszú saját gondolatok nem mindig jutnak eszedbe".
2013. jún. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez igaz, a híreket már kivettem, sokan sok félét mondtak nem csak itt, jobb a békrsség nem akarok semmibe belekeveredni, plussz kezdő blogger vagyok de láttam sok olyan blogotb ahol pl 1-2 hónapig se volt bejegyzés szóval gondolom nálam se ciki ha 2-3 hétig is esetleg nem jut eszembe semmi
2013. jún. 26. 15:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!