Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Nagyon szeretnék szövegszerkes...

Nagyon szeretnék szövegszerkesztő segítségével honlapot készíteni. Valaki megtanítana rá?

Figyelt kérdés
Mondjuk e-mailen, vagy privátban... Tudom, hogy sok oktatóvideó van neten, de annak nagy része már szakszavakkal mondja, mit kell csinálni. A többi meg olyan, hogy gyorsan elmondja, nem jegyzem meg, szóval bonyolult eset vagyok :D Ja, és 0-ról kezdem. :)

2013. júl. 9. 20:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Van az az összeg ;)

Ingyen szerintem senki nem fog foglalkozni veled külön.

Talán ha lány vagy... de a "pajeszosabbak" még akkor sem :D

2013. júl. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
:DD Az kár. Akkor muszáj lesz átváltanom autodidakta módba :))
2013. júl. 9. 20:05
 3/13 anonim ***** válasza:

[link]


1500ért én is vállalok ilyesmit, de legtöbbször a "nagyon szeretnék" dolgokra egy fityinget sem szán az ember:)

2013. júl. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát, ja... :) Az utolsó mondatod volt az igaz. :D
2013. júl. 9. 20:17
 5/13 A kérdező kommentje:
Illetve a mondatod második fele.
2013. júl. 9. 20:19
 6/13 anonim ***** válasza:

Kezd itt: [link]

Ha ez már álmodban is megy, akkor eljutottál ahhoz az alap szinthez, amitől kezdve lehet tanítani.

2013. júl. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ó, köszönöm szépen! :)
2013. júl. 9. 20:32
 8/13 A kérdező kommentje:
Na, jó, köszönöm a válaszokat, majd valahogy máshogy megoldom, mert nekem ez is magas. Nagyon nulláról kezdem, vagy lehet hogy -1-ről :). Valahogy majd megtanulom egyszer, de így nem :)
2013. júl. 9. 20:41
 9/13 anonim ***** válasza:

pedig nagyon az alapokat, és nagyin szájba rágosan írja le, és ábrázolja.

Ha ez magas számodra, akkor inkább tanulj olyat amivel boldogulsz,

mert ennél csak hatványozottan nehezebb dolgok lesznek ha ezt már kisujjból tudod.

2013. júl. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Lajos54 ***** válasza:

"Ha ez magas számodra, akkor inkább tanulj olyat amivel boldogulsz, "

Bizony, ez így igaz. Én például nagyon szerettem volna :) megtanulni zongorázni, de a zeneiskolához már lusta voltam. Nem is tudok azóta sem, 59 évesen...

De ha tényleg érdekelne a weblap készítés, akár a korábban belinkelt, akár más, hasonló, az alapoktól kezdő oktató oldalakat érdemes olvasgatni, és persze próbálgatni. Van belőlük bőven.

Ha aztán már az első sikereid megvannak, egyre könnyebb lesz megérteni a lényeget. Tulajdonképpen nem annyira nehéz, bár azért sok szorgalom kell hozzá.

2013. júl. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!