Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ha a weblapomra Google ADSENCE...

Ha a weblapomra Google ADSENCE hirdetést teszek ki hogyan fizetik ki? mit érdemes róla tudni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 18. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
A szabályaik szerint elhelyezed a hirdetéseket. ...Gyűlik a pénz... A fizetési határ közeledtével a postacímedre küldenek egy levelet egy kóddal. A kódot az admin panelen meg kell adnod, így igazolva hogy megkaptad, vagyis helyes a cím. Ezt követően kapsz egy csekket, amivel bankban felrakathatod a számládra a pénzt.
2009. okt. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és ebből autómatikusan levonják az adót? nem kell külön adózgatni stb?? ilyen egyszerű?
2009. okt. 22. 14:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem fogják a büdös életbe kifizetni.Én kipróbáltam,összejött 1 kis pénz aztán pénz sehol.
2009. okt. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha nincs kiemelt forgalmú weboldalad, akkor szerintem nem érdemes belevágni.
2009. okt. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10-21 11:28-as vagyok. Engem kétszer fizettek ki. Aztán az oldalam bezárt...
2009. okt. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ehhez azt is tudnod kell, hogy igazolnod kell a googla felé,hogy Te vagy a weblap tulajdonosa,na ez már nehezebb, mert ha nem tudod igazolni,a weblapodra bármennyi kattintás érkezik, egy fityinget sem irnak jová! Nekemis van,de nem tudom sem a metateget, sem a HTML kódot beilleszteni! Van javaslatod? Örülnék ha irnál emeailt!
2010. febr. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A Google AdSense programban a minimum kifizetés 70 EU! Ha mindent elkövettél és megtettél, hogy hirdetésekre érkezett kattintások uán jóváirást kapj,a70 EU /egy honlap esetén/ legjobb esetben hónapok alatt jön össze.Olvastam már olyanról aki száznál!!! több honlappal lépet már be,--de azt nem,hogy mennyitkeres?!!
2010. febr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az sem mindegy, hogy miről szól a weblapod! Mert ha érdeklődésre nem számitó a témája /pld.csipketeritő horgolásrejtelmei/ nem nagyon fognak keresni,és megtalálni sem. Ezér olyan weblapot éredemes csinálni, amelyik a jelenlegi életkörülmények között,keresett témát tartalmaz! Pld uj munkahelyek,hitel, stb. Mostanában nagyon menő, az internetespénzkereső honlapok,az u.n.PTC oldalak reklámozása.
2010. febr. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!