Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szerintetek mitől jó egy...

Dorka :)) kérdése:

Szerintetek mitől jó egy tumblr blog?

Figyelt kérdés
Most csináltam egy tumblr blogot, de szeretném ha tényleg nagyon jó lenne. Nem akarom, hogy olyan legyen mint sok a mai "egyedi" berakokegyzenét-kirakoksokmenőséget- összelopoksokképet blog. Szeretném ha tényleg jó lenne. Szerintetek az jó lenne, ha egy kicsit a saját dolgaimról, kicsit a kedvenceimről szólna? Vagy próbáljak valami újat kitalálni és ezt a személyes-kedvences dolgot inkább hanyagoljam? Tényleg sokat segítenétek, ha leírnátok a véleményeteket, hogy szerintetek mitől jó egy blog. Köszönöm előre is!:)

2013. júl. 12. 02:21
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
semmitől úgy szar ahogy van!
2013. júl. 12. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem nyugodtan legyél egyedi! :)

Én is még csak most kezdtem el, ha gondolod privátban cserélhetünk címet! :)

2013. júl. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szerintem attól, hogy a blogod csak egy témáról szól. például én fitblr vagyok, ami annyit tesz hogy egészséggel, tornázással kapcsolatos postokat rakok ki, de persze, ha látok valami nagyon jót, vagy vicceset, azt én is reblogolom.:)
2013. júl. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!