Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi lehet a probléma a weboldal...

Mi lehet a probléma a weboldalammal?

Figyelt kérdés

[link] megcsináltam a weboldalat Serif WebPlus Starter Edition-al,elmentettem index.html-ben,feltöltöttem a 000webhost-ra,és ezt dobta ki :( mi lehet a probléma?hogy lehet megoldani??

előre is köszönöm



2013. júl. 17. 16:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát nézd meg mi van a 205. sorban. Valami ott nem stimmel.
2013. júl. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
?? :)
2013. júl. 17. 16:20
 3/12 anonim ***** válasza:

Jó, akkor lépésenként.

Csináltál egy index.html fájlt.

Feltöltötted.

Kaptál rá hibaüzenetet, ami arról szól, hogy valami hiba van az index.html fájl 205. sorában.

A dolgod az, hogy megnézed, mi van a 205. sorban, megkeresed és javítod a hibát.


Ha nem megy, akkor másold be ide a 205. sort és mi megjavítjuk.

2013. júl. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
van a 205. sorban valami olyan karakter aminek nem kellene ott lennie. nézd meg, szedd ki. ha semmi olyasmi nincs benne akkor megpróbálhatod a fájl karakterkódolását átállítani, hátha valami furaság van benne. forráskód nélkül sajni nem tudunk többet mondani.
2013. júl. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

de én abban a programban szerkesztettem meg,és nem írtam!kerestem a menüpontokban,de nem tudom hogy lehet megnyitni html kódolással :( hameg megnyitom jegyzettömbben,akkor meg ilyeket ír ki ßÂźą#ÔÍZÔěuĹ#jŕ"®ĺ%A%_µˆZeČ-

oé#úĚůŠF°5`¬°ÚnzK`lQ[Ęń®µƒµŻĚ Ď^âŐZ…ƒˇŃĺ\Ä×K˜ŽWŕ‹\±”mň9w_u.í Ë!ői¨_~úZX…\ř¤c”?ąÉcҵń

JŔ“ˆ6dqłŐ}®ÚŇvíC/Ś˜,

Źôź2 >"łlĚęHŁIügĆůÓ"F#‘[Ú…Ď żÚäx Cęwň‰„›Şşł6«@ČßĘBŢyYúź#.†#}nJÂ'˘˙ńŰy°ĺ LJnţ•˘p‰>HŔçG*ŐßéÖŞ_,p8ć.j»ńŘtq¸CĽôüWáäÜT‡ć= ’=Ž’¶ú-¶1ĘŰŘýü>p1Ź„Úy.íĆ^»“ˆ›ëÝ[¶|ň䡴UżÁEtÁ°ďM+żwę ·ôEŻ~ÇsâÍ,ń•­˘´ěĽ(%ˇ‹ƒŠ=űµîuâ{óŕN˜xů”=ÔFJĆú ¦-NpźÝ

×ď™í°É`rJf4$Ůů c‰‘ľ¤Łň<vs ^ýśf0ŤśzĐfy—îŽJ@fý zíNĐWáZĄ%űF Úűh'ç Úĺ5­–ÍT

TY„× aE˛‘uĎ"LJĂ

ô-ßÇÓGHDO0Žl eMŇ4Cô»-ĹhŞbtĘběďh˜ý’Ö˙™Bĺ/

űąO§$Tţ.°W’m–x»ľząČ*ŻŇŔ¶ĹŢoCĺň*mú"CőőH®c–Đ'ľ?Ŕ«(ť…«xž>÷\ đż¤¬ ěŇç„ř˛śĐ(ýčK őČSĘwFă Ü^”mG„AFrK|ĚĽŚ„_iĚ®ƒ¤>Ľ&]S碶I©ł®ÉŤM p™˝ś‘hz+yĺKgN‚邆ĺ©;<‰N"&=ƒ˘hź‹V08ć=™l˜/čó=”`rý

L Jpm¸Żň(‚á”RßPh¤Đ¦B[

m+´S™

ů˝QÖ@ťL˘{y‘âK4Ĺ+˛L]Cu0śÉ'ďt Ŕ›L=ů[=đ¸ď­r#ŔňK ÖĆ^7úh>üißAW!7Ş Ů8^@ăIjÎXäű„ƒäďK/řW`¨ŰłËŰÉóĎ [ƒňÂŕż"ŻDJ8[,ő<^ţȉOF§<‰Š¤Y$­"iI©ˆšz˝ł „÷í A¨ç‡!yĎ˙Q$˙%Č;Î +*EBúÎ':`Ş–:`«N$őPs¸- G^đ¸ĺvšńđ4Wn,~t–Ü–‹N]B:P§҈ll™CGą q WhŢfzÝ*Źlłb•¬$eâ§dE‹éŠ$ë0J3©Në “˝EôΖţ®ËÓŃ­lCć˛Ô7BVwÜpAÂÜĐ˝ÇWä%ĺ'§Ď<'„Ôľ~Ý@Ä:

~LK'™¤cFyÖ#ÎĄ­$óťC ƒđ—–

˜vƒ™>ŠÁ3J""żG\Ó—8|„Ď„’¬'ű|§8"ľčPf•#â÷ÁÔŹ]%XöĹf,$ëoń|NÜ;qD”T|ą—’¨HšEŇ*’v‘”ˇ&wE62tĹśĺoÍ

Ą5Ôţ^±Ó¦4ŮxTăBČŃ—řt†óŞEŞ%í%ČEkMÝÓĐ%ý][™ƒŕ<ó^ŇYőËq<+Î&ŠÎŽ—ĐÜo4ej6˜šd¨nŔryI—ôírEI$l-[8Wˇç(T Ěe(»@Ň_úĚ#ŇY˘™Ýr†ýoĘËËŽ‘=ŤpÄF˛ěüTśá#=™ţV,‘K‚ŠRšsTeDąN!łfߪŁâ@ůä™ŃHˇM…¶ÚVh'ńׁ…ȵďʧ –H§ş·[Šd‰ćËqGÄEĺ ń 1ˇO¤zę”řôą"b&ĎŘ<…6O™›§¬ÍSöć©íq»Ó˛ëř˝‰[¨ĺC‚ĽŠü;‚ü‘®a¸ŹtTĽ*$şŮö¨ źŤŞµÍAŔÎ ÚOŐN§‡ţ{źZű*Ţ@*®ďÖN]ČB>ÚĐź°Ť&ŤÜmU¬Ńň©`{ĂĂî¶\M˝;˘^ů.h…śŻ„†sŻ˘éc× :_2 «Ű7Ľâń_4Ž2Içţ-Źĺ´{‰”-âŇ*

Ţ"•ľ)_•–Ź!Š

…ŠG;SąÇ›-®Ř—żj§žë®Şücţ §ů„k ‹P§·[č: b´żˆË¶Ńŕ]đ/AúvĆ îÓm´Yő8¸ń©S|-5y:©—X§ł‡˙ čŇ›jcDÚĺřoŕE·ü÷˛Â‰LÇŮĹLd5Ť~ňçrMcźiwš.ś˙5^ăĺ;čťp7yÝwßxÜVsE*˙VÝxÓ~'čăíˇ_‹

Ö˙&źmp=Éýď<÷˜ôđŹ˙PK   tńBćEîY´ ń story/1.xmlĹT=nŰ0ľ

Íى-'˛Çr¤p )‚8-ÚÉ ĄEM

$­DşAďĐ%Ł‡LĽÔ@¨Wč“ěüyh‡­4H"ůýĽď‘úńí{ďŕvĘIJÇRřÔŮnR"a,"ź~¸lučAż7_}:;}˝˛ßÉńCFqˆCm—’QŔ™Ö>=©ňs%osJPŁ«S€OSTšśĂđ ń

®|ęz´ŃďĄäŤ’é1K/óhhtÎ;¦Y}U0źÉ0G¤č#60%Ł«XiăӁTp,ąTĄC

áł/ź©Ccpnsţ<Q~ťĆ˜˘ä0fÓKĹ„ľ’jęÓSjvŰ]ŻÝŮoV·ëµ÷ŃŤ6Lˇd{·é:­ş·ă¸­2AŚcŻĺ´›ő]oŻµÓB± ÖO^e/Ţ­<Q"Ř ű śËJT4F^×ÝqËT~‡:cĂÖ0§í9Î"IĆř §ť&^%OăÉGŁ,ë„Ę·Rź«Li9´jđf§˝ćżďtÜ°5Ţń$°_ĂĚ.

»ŕrcÉC,W$RÔČóeż((B2±śLYÄÂÚWđjć/o§÷R@úfƵǐ_éT‹‘{ÇůĎąwZHđŃÎ#$±s]ö2ří ˜Ú9źŘeR'±1$ÖDË„ \ĽČŔ`ń &= f łóD®‘b‘€©ťD9$ş°K‘(g ž@’Ĺ!؇„™• ˝7 âúŘŢ)Â

C®e”ăH%î~ÂA%֘şŔ6šY8™!V(Ś˝ă"®

e˛…¶Čµ]ňJýřš~É+u,#Şă ‰_XŞüc˜%v%Ç‹ŕäƒb‰, 3H^5đO#>,H•©ĺľ%c»Qeo®Ëî3{'0oÜćĺ!čľ I YĘ ĂˇŤ-Ôxü{÷PK   tńBŻ;7­ v  masterspreads/1.xml­SŰnÚ@ý•Ő>“ÚˇÓ%´!•ČEqZú†ďŕ¬jv­Ý1„ţZúIý…ÎB ¨Rę§Ý3sÎĚĎţţů«ţĽ(Ĺť×Ö¤ňô],šÜ*mŠT~yĽ:éÉóA?C§çßnƇ™ƒţT.Ä4/ÁűTf•CPRd°D5ŃôtžĐŤaÍ,¦H1Ő*•ď{ÇÔ&‡ŃĎfnĹ-,p &

mikÇĽvŇíÉhĐż¶N˙°† ŐZˇgč+:Ňů°)˝éČo«1˝ÁÇÚ`Fëwť wPfKÍÓ¬´˘§T&¶ćn>÷H©ŚCŐ]M%çĺ¦Ä˙TĽ‡ý[Ł(Ĺ5ř1ĺs¨°1öó ŇŠ[ťn»Ç-珰ú[Ś{…µ­)<‚*•6 »z˝í

mű™ŕ,śîť­‚éčw˝Ed“ť1˙ŁvCk Ë=‚+ÄENz‰WŽuŕ¤ň¤Š]Bţ˝p¶6ŞŮ„ĺř쌅ƒ,ţ鹲ŽÂ%P9fĎňjüĂčrł<R¸bĆFu“$iźväÖÝNŽK‡‘×NÓú‚ČéYMÍÎEGěą÷ň„ PK   tńB@‡rˇ ]  typedspreads/1.xml­SÁNă0ýËçBŇŠ’5EP ¬TÔ°[nhšLƒµ©Ťť–îŻqŕ“övJi©ö°·Ě›yť?/Ż˝Óçy!HVËća(ęÔdJç±üquĐ‘§ý^‚¤f7ŁÝÉ~ďQ9ś‹Ç´ kc™”„I‘Ŕł‰rO7`ŇVĚbʡî0úMĎŚřs\C˘)ƒ~ďڐúm´ƒbX© -C?‘śJ·€7‡7c»–g8ř„Ź”ĆÄ­

ÜX6Pb

ĹK/Ućžbµ9ŰŮ̢‹ečט”·•+xŢ+×˙Sńr´ź“ń ×`G 3›B‰>?1ĆÔ‹4ÂF»ŰnEÇŤÎQłÓeý1,żęń®°2•S ˇŚe7 =Ă,?Ş­ƒë}&8ő_wdJ:ÚÍn{YO'ĚżP40ZłÜ=PŽNśĄN-đŠřn='–-ov鯜LĄłúęß•Ă“Úm˛řĺsiČůÂSą§3>ËGđăá9צ")(źrPÇQµšmąN÷ź‡ƒ]k˙îÓŠ”[ť9GjZąúÍ{lĄ÷ţ§ô˙PK   tńBsgD T  typedspreads/2.xml{ż{żŤ}EnŽBYjQqf~ž­’ˇž’Bj^r~Jf^ş­Rhˆ›®…’˝ťMpjQfZ„ŻŞJ;›řĚ’Ô\};}˜; PK   tńBsgD T  typedspreads/3.xml{ż{żŤ}EnŽBYjQqf~ž­’ˇž’Bj^r~Jf^ş­Rhˆ›®…’˝ťMpjQfZ„ŻŞJ;›řĚ’Ô\};}˜; PK   tńBsgD T  typedspreads/4.xml{ż{żŤ}EnŽBYjQqf~ž­’ˇž’Bj^r~Jf^ş­Rhˆ›®…’˝ťMpjQfZ„ŻŞJ;›řĚ’Ô\};}˜; PK   tńBaĎŮ ˇ

spreads/1.xmlíYÍrŰ6ľw¦ďŔá!ÓÎ(@‚ iKÎXrâ¸ă$Ž•Ć˝y ’P$B¶•W롏ÔWč$ők)‰c7™6™$vÁĹbżýŔż˙ü«ýäf’XW\"K;6n"Űâi”Ĺ"uěßß<{ŘOÚ}.ĹđŹ§«=Ú—Bń‰u%¬(:v?—śĹ¶Őíf75PĂ÷üžOÉ}vĹă ˇĆ/Xˇ¸<e3˛6$POŇaf˝dޱËW,ñ°mťgRL˜ś

g[˝,ɦđč:>

ěÖAűy

2013. júl. 17. 16:35
 6/12 anonim ***** válasza:
Ember ide milyen ostoba agyhalottak járnak....pfffffffffffffff
2013. júl. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
mivan ?? nem vagyok kocka,nemtudok mindent :D most mit csináljak??
2013. júl. 17. 16:58
 8/12 anonim ***** válasza:
töltsd le a notepad++-ot és nyisd meg és nézd meg a 205sort
2013. júl. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

•Í¬§Ě ~e»ňÜ®ŇŃůŇż–Äů—í\çś°8Ůb~łÉ®ŹgşŰňî9eŮŚń\äwŃÚĎuk|´î]ý–ü9}á†^0Ňő^ŢđéW8Ś©ď$üOaßśt5Wö˝đĄ˙


ez a 205.! mi lehet itt a hiba ?? :D

2013. júl. 17. 17:15
 10/12 anonim ***** válasza:
pfff
2013. júl. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!