Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a weblapról? bármi féle kritika jöhet, csak írjatok véleményt

Figyelt kérdés
www.erer1000.tk
2013. júl. 19. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem sok értelmét látom.


2 soros bejegyzések, ahol csak az oldal "fejlődését" írod le.


Tartalom szinte nulla. Pl. be van linkelve a Józsi chat robot, ami nem a te munkád. Jó, vannak kalkulátorok, amiket te csináltál állítólag, és biztos jók, de nincsenek kiemelve. Senki nem tudja, hogy azokat kalkulátorokat a te eldugott honlapodon tudja megtalálni.


A játékokból a legelső, amire ráböktem, nem nyílik meg.


Van egy világos design is az oldaladhoz, ami egyrészt olvashatatlan, másrészt értelmetlen egy noname site-nál.


Az meg szerintem a világon senkit nem érdekel, hogy 12-14 évesen hintázol. (Magasságodból tippelek a korodra, fiatalabbnak tűnnél amúgy a tartalom alapján.)


Ahhoz meg, hogy a telefonszámodat és az email címedet kódolatlanul kiteszed, csak gratulálni tudok, és jó spam törlést kívánok! Ráadásul a mailto linket sem tudtad megcsinálni normálisan.


Én a helyedben újra átgondolnám, hogy (1) milyen tartalmat tudsz megosztani, (2) ki az, akit ez érdekelhet - vagyis van-e értelme az egésznek, (3) a design-t.

2013. júl. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

jozsichat a testvérem munkája, és az ő engedélyével van kint.

És köszönöm az észrevételeket

2013. júl. 19. 15:37
 3/3 A kérdező kommentje:
a játékok pár hete mentek még. :(
2013. júl. 19. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!