Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Érdemes lenne indítani egy...

Érdemes lenne indítani egy ilyen blogot?

Figyelt kérdés
Nyár van és amíg nem megyek nyaralni eléggé unatkozom. Szeretnék indítani egy személyes blogot, amiben a mindennapjaimról írok.

2013. júl. 20. 23:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Senki nem értett félre. Senki nem kíváncsi az életedre és ezt nem bántásból írom. Ha ilyesmiy szeretnél vezess naplót.
2013. júl. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nyár van... Képes vagy ilyenkor unatkozni?!


Anno egész évben ezt vártam. Nincs suli csak felkelek és enyém a világ!


Menj el a barátokkal valahova, hívd át őket csináljatok valamit együtt, közösen!


Blogot akkor érdemes írni ha van mondandód és azzal, hogy írsz és írsz el akarsz valamit érni vagy adni akarsz valamit (AMI NEM ÉRTÉKTELEN HÍRPORTÁLOKRÓL NYÚLT HÜLYESÉG) az embereknek akik olvassák... :)

2013. júl. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
54%
Mindenképp érdemes lenne. Ilyen blogból most 9999999 van, a tiéddel együtt pedig már 10000000 lenne és az mennyivel jobban néz ki!
2013. júl. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
ha van kedved.. de ügyelj arra, hogy izgalmas legyen, ne aludjon el rajta az ember. de feldobhatsz témákat is, pl.: ezt meg ezt a filmet láttam, véleményem róluk, vagy olvastam ezt a könyvet - és készítesz egy kis leírást
2013. júl. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!