Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Aki ért a blog készítéshez...

Tamara98 kérdése:

Aki ért a blog készítéshez segítene nekem?

Figyelt kérdés
2013. júl. 23. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztosan akad olyan aki, segítene neked. :)


Írd le ide a problémád, így (1) többen tudnak segíteni, (2) későbbi kezdő bloggereknek is segítesz.

2013. júl. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Rendben:)

szeretnék egy olyan blogot ahol könyvekről beszélek csak nem igazán tudom hogy hogyan kezdjem el az alapokat és hogy mit lenne érdemes először is kitennem. :)

2013. júl. 23. 16:43
 3/5 anonim ***** válasza:

(#1 vagyok)


Nah, végre valaki, aki gondolkozik mielőtt belevágna! :)


Mit lenne érdemes kitenned: jó kérdés. Mindenképpen csakis egyedi tartalmat. Egy könyv tartalmát leírni nem feltétlenül érdemes, de lehet, hogy érdekes, hogy te hogyan értelmezel egy könyvet. Leírhatnád esetleg a véleményed róla, vagy esetleg hogyan gondolod tovább a történetet, vagy szerinted maradt-e elvarratlan szál, stb.

Viszont, ha ilyeneket írsz, akkor a blog tetejére írd ki, hogy "SPOILER ALERT!". :)


Amikor írsz, ügyelj a jól tagoltságra, és a nyelvhelyességre. A kinézetnél pedig az olvasható színekre és betűtípusra.


Én úgy csinálnám, hogy könyvenként lenne 1-1 bejegyzés. És egyébként a Blogger.com-ot ajánlom blogmotor gyanánt.


Remélem szolgáltam hasznos gondolatokkal. :)

2013. júl. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen, köszii:D
2013. júl. 23. 17:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is most gondolkozom egy hasonló blogon, csak könyv mellett lenne film, meg minden :)

Úgy akarom majd, hogy mindig beraknék a könyvről egy képet, utána bemásolnám a fülszövegét, és utána a saját véleményem. A fülszöveg és a véleményem betűtípusa elütne egymástól, vagy valami, hogy jól elkülönüljön :D Aztán utána, ha van valami érdekesség, a könyvről, azt is leírnám.

A postok végére, meg valami linket, hogy honnét rendelhető meg a könyv, vagy vehető meg :D Meg fent vagyok molyon, tehát a moly linket is betenném.


És arra tényleg vigyázz, hogy kiírd, ha olyan a téma, hogy SPOILER! :D

2013. júl. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!