Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Van-e olyan weblap, ahon...

Van-e olyan weblap, ahon tudnék nyitni 1 uj weboldalt, és ftp n keresztül tölteni rá a cuccokat?

Figyelt kérdés
2009. okt. 23. 20:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100 Euróért egy totál csini weblapot készitek neked, a te stilusodhoz igazitva. Igy lehet ezt a legjobban és egyénien, igényesen megoldani. :) Irj pw t ha érdekel.
2009. okt. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
van sok, pl. extra.hu, atw.hu, de ezeken rendszerint van valamilyen formában reklám.
2009. okt. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

100EUR-ért csini weblap? Ennyibe kerül manapság az instant fos?

Amúgy extra.hu lezárva egy ideje, az nem fog menni. Olcsó megoldás a VIP Solutions vagy a Bixerver, keress rá google-n, nem ingyenesek de olcsó és nagyon jó a szolgáltatás.

2009. okt. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Instant fos ? Irjál neki akkor eggyet ingyen amig itt jártatod a szádat, jaaah és ne egy ingyenes sablonnal szúrd ki a szemét.. Extra.hu levan zárva.. Erre.. Te egy szart se tudsz, ő nem is tárhelyet keresett. Barom
2009. okt. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Leszed egy Wordpress motort és felpakolja, ha fórumokon körülnéz akkor hamar megtanulja használni. És ne haragudj de nem mondtam hogy ingyen csinálok weblapot, de az ilyenek miatt mint te válik komolytalanná ez a szakma. 100 EUR, jóisten. Ilyen ár mellett ne haragudj ha szkeptikus vagyok. Még helyesírni sem tudsz, de biztos igényes a munkád.
2009. okt. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tőlem aztán, azt gondolsz amit akarsz.. De fene tudja hol jártam, valami kgc.hu nemtudom már biztosan, és valami 35 ezer forintnál kezdte a másik.. Akkor én vagyok a drágás ? Jah és én is elég jól megélek, hál Istennek ebből a szakmábol, a másik dolog, nem illik előre megitélni senkit egy kevés helyes írási hiba miatt. Amúgy megjegyezném, hogy nem magyar suliba jártam, és ahhoz képest nagyon is jól tudok magyarul.. Meglátnám te, hogy írnál pl románul. . És még valami 100 euróért php lapokat írok és nem wordpress motorral meg stb és ha már programozó vagy gondolom tudod, mennyi meló van vele. És persze könnyen át lehet baszni azokat kik nem értenek ehhez semmit. Sokan keresnek egy ingyenes sablont s egy két kenyér áráért olyan lapokat irnak ami mondhatni illegális, mert a szerzői jogokat, nem szabadna eltávolitani. Meg stb stb stb
2009. okt. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Dehogy 35000 ft. 60000 ft a kezdőcsomag itt bazze.. [link] S nézd meg mit tartalmaz az a kezdőcsomag. Valami html lapokat amiket pár óra alatt meg lehet írni. Szóval én nem fogok ezen itt veled vitázni, nem vagyok dedós te írjad a lapokat ahogy te akarod, s amennyiért akarod, és én is amennyit szerintem megér.
2009. okt. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyesek 60000 ft ért ingyenes licenc alatti joomla motort árulnak és az nem átverés? De én ha kérek 100 eurót egy olyan lapért amit én magam fejleszettem azért már sok. Érdekes..
2009. okt. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Közben, még figyelmesebben szétnéztem itt, most látom, hogy ez a joomla motort nem is 60 ezerért, hanem 80-100 ezer forintért árulja. És a referenciákbol ítélve, milyen honlapokat gyártott, hát már ne is haragudj, de én még 50 eut sem kérnék egy olyanért amit ő 60000 forintért árul.. És számitsd ki az hány euró.. Szóval szerintem ne ítélj elhamarkodottan.
2009. okt. 25. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia!Én az atw.hu-t ajánlom,nekem bejött!
2009. okt. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!