Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » A web oldalam szeretném...

Csuesz kérdése:

A web oldalam szeretném megszüntetni, de az email címemet szeretném megtartani. Lehetséges ez? Nem értek hozzá.

Figyelt kérdés

2013. aug. 3. 13:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Technikailag igen.
2013. aug. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Az üzenet küldője: Csuesz

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: ma 15:06

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: A web oldalam szeretném megszüntetni, de az email címemet szeretném megtartani. Lehetséges ez? Nem értek hozzá.

"Technikailag igen."

Az üzenet témája: web lap

Az üzenet szövege: Bővebben? Mennyibe kerül ? Hogyan csináljam ?


Először is ne írogass privátban.


Másodszor: marha sokat segítene, ha méltóztatnál leírni, melyik szolgáltatónál van a weboldalad, domaint és tárhelyet bérelsz-e vagy valami ingyenes szolgáltatás, stb.


Három: miért nem a szolgáltatóval beszélsz? Pont annyi idő lett volna nekik írni egy emailt, mint ide gyíkponthura. Viszont velünk ellentétben ő tudná a pontos választ.

2013. aug. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm "marha" sokat segítettél !
2013. aug. 3. 15:23
 4/14 anonim ***** válasza:

Na akkor leírom lassabban, hogy még te is megértsd:


Amíg nem tudjuk, hol, milyen szolgáltatást veszel igénybe, nem tudjuk megmondani azt sem, hogyan mit kéne tenned.


Érted, okostojás?


Persze lehet megsértődni, de amíg nem írod le, miről van szó, senki nem fog tudni segíteni.

2013. aug. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Tudod 56 évesen elég nehéz a felfogásom, de amit "felfogok" azt le nem teszem. Mint első kommentemben írtam, nem értek hozzá! Az Internet Market Kft-től vettem domaint, 10 email címet, évi nettó 11900 Ft-ért. Felhívtam mivel a cégemet felszámolom, és nincs szükségem ezekre, csak ha lehet az email címem tartanám meg. Nettó 9900Ft-ért adott "olcsóbb" ajánlatot.Aki annak idején a honlapot tervezte, azt mondta, hogy nem lehet az email címet megtartani. Ezért fordultam ehhez az oldalhoz. A jel kábelon jön-megy Pr-Telecom. Bocsi a privátért, de ma regisztráltam ezen az oldalon, és kissé nehezen ismerem ki magam.
2013. aug. 3. 16:01
 6/14 A kérdező kommentje:
Ez lemaradt. A megnevezése 72.60.10.0, Webhosting Spéci.
2013. aug. 3. 16:35
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha azokat a domain neveket, amelyekhez az e-mailek tartoznak, továbbra is megtartod, és egy e-mail szolgáltatást továbbra is bérelsz hozzá, akkor semmi akadálya
2013. aug. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. aug. 3. 17:16
 9/14 anonim ***** válasza:

A domainedet bármikor étviheted másik szolgáltatóhoz, ha a jelenlegit drágának találod.


Keress olyat, aki vállalja csak az emaileket, szerver- vagy tárhelybérlés nélkül.

2013. aug. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ez az utolsó válaszod ami igazán fontos információt tartalmaz.Köszönöm.
2013. aug. 4. 07:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!