Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Lehetséges, hogy szándékosan...

Lehetséges, hogy szándékosan tönkre tud tenni a konkurencia? Az adwords hirdetések rózsaszín alapon elöl helyezkednek el a GOOGLE találati listán. Annyi a dolga, hogy naponta tízszer megnyitja a hirdetésemet és tönkretette 10 fizetett klikkemet?

Figyelt kérdés
2013. aug. 9. 20:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ... hogy 10klikkelésre fizetsz ,vagy 10 külön gépről való klikkelésre!De szerintem azért figyelik az ip-t!
2013. aug. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nagyon hálás lennék ha igazi segítőkészséggel komolyan válaszolnál persze csak ha tudsz !
2013. aug. 9. 20:47
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem tud tönkretenni. De teljesen normálisan válaszolt az előtted hozzászóló. Figyelik az IP-t is, de egy bonyolult algoritmus hagyja jóvá az érkező látogató, látogatását ami sok dolog függvénye lehet.
2013. aug. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

1. vagyok!

szerintem normálisan válaszoltam, és örülnék neki ha nem szólnál be azért mert te éppen nem érted hogy mit írtam!

2013. aug. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tényleg nem értem.
2013. aug. 9. 23:07
 6/12 anonim ***** válasza:
keress rá arra hogy : IP cím , aztán érteni fogod
2013. aug. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Csak azt nem értem, miért kell ide beírogatnia annak, akit nem a valódi tanítani vágyás és segítőkészség vezet.


Ellenkező esetben ugyanis miután nem a főtudorok kérdeznek hanem a tanulni vágyók ,nos értelmezhető és kimerítő választ lenne előnyös adniuk.


Ehelyett nyegle fölényeskedést kapunk.

2013. aug. 10. 10:39
 8/12 anonim ***** válasza:

"Ehelyett nyegle fölényeskedést kapunk."


a #3 hozzászólásomban mi a fölényeskedés? És ha már a választ nem érted, azt a részt csak feldolgoztad, hogy nem tehet tönkre a konkurencia. Ezzel meg megvan válaszolva a kérdésed.

2013. aug. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
6%
Kedves mindenki. De igen. Sajnos igen a válasz, meglehet oldani a klikkbotokat és nem is olyan bonyolult. Kicsit érteni kell hozzá a programozáshoz és lehet is találni olyan programozókat akik jópénzért megcsinálják a konkurenciádnak. Viszont nyugalommal tölthet el, hogy ez csak ideig-óráig működik neki mert ha nem pénzeli a programozót akkor a programot 1 idő után lelövi a Google :)
2013. aug. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Á nem, hülyeség amit írtál. Ember se tudja megoldani, hát még hogy robot mennyen folyton rá a hirdetésekre, badarság. Már csak azért is, mert akkor ez a nagyon király programozó nem tönkretenné a konkurenciákat, hanem a saját Adsense hirdetéseire vinné a robotjait, és sz*rrá keresné magát. De azért nincs ez így, mert ilyet nem lehet csinálni.
2013. aug. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!