Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Valaki segítene? Csináltam...

Valaki segítene? Csináltam egy honlapot, SMF-t feltelepítettem minden működik, de amikor feltettem a SimplePortal csomagot akkor egy fehér lap jelenik meg. Így hát nem tudom feltelepíteni a csomagot.

Figyelt kérdés

Nem tudom mi lehet a probléma képet mellékelek:


[link]


[link]


Nem tudom hogy mi lehet a hiba kérem valaki aki ért hozzá segítsen.Megköszönném


2013. aug. 10. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet nem kompatibilis a két cucc.
2013. aug. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már nagyon sok verziot próbáltam SMF verzio is 2.0.4 Simple Portalbol is azt válaztottam uroljára de azt nem tudom feltenni egyszerűen.
2013. aug. 10. 13:42
 3/5 Drone007 ***** válasza:

Valószínűleg több probléma is van.

Első, hogy egy ingyenes tárhelyen általában tiltva vannak olyan php függvények, amelyek a fájlrendszert matatják. Mivel a csomagtelepítők megprobálják egy adott mappában megkeresni a felmásolt csomagot, itt el is véreznek a tiltott függvények miatt.

Második, hogy a php-s hibaüzenetek ki vannak kapcsolva, és ezért nem tudni, hogy pontosan hol vérzik el a program.

Harmadik, hogy nem értesz a programozáshoz, ezért rohadt nehéz lenne elmagyarázni, hogy hogyan módosíts kódot, hogy ezek a dolgok működjenek, vagy egyáltalán a hibaüzenetet megkapd.


Megoldás (nem kell hozzá fejlesztői tudás, viszont pénzbe kerül):

Bérelj domaint, és fizetős tárhelyet, ami biztosítja a megfelelő futási környezetet, mert a host56.com ingyenes tárhelye biztosan nem.

Esetleg próbálj ki más ingyenes tárhelyeket (és szívj vele még pár hónapot, mire találsz egyet amin működik)

2013. aug. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ez nem host56 tárhelye hanem 000webhost csak más domain nevet kértem .. mert meg akartam volna csinálni dot.tk-án .tk-ás domainra.
2013. aug. 11. 20:04
 5/5 A kérdező kommentje:
de azért köszönöm a válaszokat :)
2013. aug. 11. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!