Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mennyibe kerül egy Photoshoppa...

Mennyibe kerül egy Photoshoppal megszerkesztett egyszerű, egyoldalas weboldal programozása?

Figyelt kérdés
2013. aug. 14. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
1 sörért megcsinálják...
2013. aug. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egy Photoshoppal megszerkesztett egyszerű, egyoldalas weboldalt nem kell programozni, azt dizájnolják. Az ár elég széles skálán mozog, és változó lehet attól függ, hogy mit akarsz és milyen minőséget.


Szerintem itt akadnak ráérő szünidőt tölt suhancok akik vígan tákolnak neked egyet sütipénzért. Akadnak viszont, akik értenek is hozzá, nyilván már drágábban. Ha hivatalosan keresel egy céget, az még drágább. Így ha tippelnem kéne, - teljesen látatlanba persze, nem tudván, hogy mit akarsz - 10-15 ezer forinttól elmehetnek az árak egészen a 40-60 ezerig is, ha céggel csináltatod.

2013. aug. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Hehe kedvenc témáim egyike! Ismeretlen valami mibe kerül :D


Ha számlával, dokumentációval egy cég csinálja akkor az átlag órabér valahol 15-30e ft körül mozog (Magyarországon) tehát innentől kezdve, hogy ha egy tényleg hót egyszerű szájt akkor ami megvan 4-5 óra alatt akkor minimum 60 - 150e ft körül valahol.


Persze a vérpistikék 15e ft-ért is megcsináljak, de hogy milyen lesz és mikorra lesz kész ugye ... :)


(Másrészt az ilyen megrendelő által (hogy, ha csak véletlen nem webdesigner) megszerkesztett egyszerű PSD-k szoktak lenni a giga szopacsok, mert nincs fogalma a szabványokról azoknak a létét nem képes elfogadni, mert a Jóci oldalán is van billuxoló csillámfaxláma akkor neki is kell. Tehát itt már tanácsadásra elszórtunk helyből 3-4 órát akkor a közel használhatatlan végeredmény elkészítése újabb minimum ~10-15 óra mire hajlandó át venni.

2013. aug. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3 egy tizedes vesszőt elcsúsztál az árakban ;-)
2013. aug. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hol találok olyan programozót aki 1 sörért megcsinálja? :) Amúgy grafikus vagyok úh. az oldal szabvány szerint tervezett, csak sajnos nem értek hozzá h hogyan lehet "működésbe hozni". Ha valaki ért hozzá gondolom 1-2 órás meló lehet.
2013. aug. 15. 09:42
 6/8 qaxqaxqax ***** válasza:
Nézd üzeneteket.
2013. aug. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
tanulgass html-t meg csst, nem nagy cucc, pár nap azt tudsz csinálni egy jó statikus weboldalt
2013. aug. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

sziasztok!


Én írtam árakat. Hát el kell, hogy keserítselek, de nem írtam el az árakat. :) Ezek azok az árak amiket cégként kérnek és kapnak is, az, hogy az alkalmazott vagy az alvállalkozó mennyit kap az egy más kérdés.


Persze itt is áll a vérpistike kft lehet hogy 1500 ft kér egy óra munkáért, mi ennyiért az IDE-t nem nyitjuk ki, mert nem éri meg.

2013. aug. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!