Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan lehet html-ben atw.hu-r...

Pdani001 kérdése:

Hogyan lehet html-ben atw.hu-ra regisztrációt készíteni?

Figyelt kérdés
Úgy hogy autómatikusan belépjen regisztrálás után és már más menüt lásson?Ez hogyan lehetséges?

2013. aug. 21. 19:21
 1/8 A kérdező kommentje:
Segítsetek kérlek és sürgősen ha lehet!
2013. aug. 21. 19:22
 2/8 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy szépen megírod mondjuk PHP-ban. Vagy keresel egy előre megírt beléptető rendszert, amihez lólábat se fogsz érteni. Vagy keresel egy CMS rendszert meg mellé valami plugint és ugyan még mindig nem fogsz érteni a dolgokhoz, de talán még ez a legéletképesebb megoldás.

Nem olyan egyszerű dolog ám a weblapkészítés! :)

Mire kellene a beléptető rendszer?

G.

2013. aug. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát én belőled is alig értek valamit :D

De nemrég kezdtem el nézni egy videót hogy hogyan lehet html-ben regisztrációt/belépést csinálni talán az segít ha nem akkor abbahagyom az oldalam programozását. :(

Üdv: pdani001.atw.hu azaz Pdani

2013. aug. 21. 19:36
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát Dani, a weblapkészítés nem neked való... Hagyd a fenébe.

G.

2013. aug. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]

Egyszerű és nagyszerű. Bár ez PHP ha ezt se érted hagyd a honlapkészítést kedves Pdani001

2013. aug. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A válaszokat Köszönöm nektek és most találtam egy jó videót ami segített nekem és egyébként köszönöm mégegyszer!
2013. aug. 21. 21:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Szimplán HTML-ben nem készítesz beléptető rendszert, ahhoz szerver oldali feldolgozó is kell mondjuk PHP-ben megírva.

Ha ennyire nem vágod a témát, akkor szerinted hogyan lesz biztonságos is? Még a teljesen amatőrök is egyszerűen fel fogják törni, ha nem vagy tisztában a szerver oldali programozással. Vagy használj CMS-t, ha ennyire nem értesz hozzá!

2013. aug. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdező azt se tudja mi a CMS.( Nem lenézésből mondom)

A CMS az egy előre megirt rendszer, aminek sokféle célja lehet.

Rakj fel egy Wordress-t vagy Joomlát az oldalara, többet ér, a mostani próbálkozásod jó valamire, de én személy szerint bocsi Pdani de nem égetném magamat vele. Bár valahol el kell kezdeni ez is igaz:)

2013. aug. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!