Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy tudom tömöríteni a...

Hogy tudom tömöríteni a weboldalamon lévő HTML és CSS fájlokat?

Figyelt kérdés
A Google Adsense azt írja ki a webhely feltéképezésénél, hogy lassú a betöltése az oldalnak (kissé tényleg az, sok a Java Script rajta), felajánlja, hogy tömörítsem a CSS és HTML fájlokat rajta, de nem tudom, ilyesmit hogy kell csinálni. A scripteket nem akatom kivenni belőle, nagy része csak a háttérben fut. Hogy tudnám növelni a betöltési sebességet? Hogy tömörítsem ezeket a fájlokat?
2013. aug. 23. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbáld ki ezt:

[link]

Beilleszted a kódot és kattintasz lent a nagy gombra.

2013. aug. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Hogy tudnám növelni a betöltési sebességet?"

átrendezéssel, ideje átgondolni a kódod struktúráját és felokosítani. Egyébként minek annyi java script?

Nálam p helyből le vannak tiltva...akkor be se jönne az oldalad nagyrésze?

2013. aug. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Két script látszik az oldalamon (ebből egy térkép), a többi a háttérben fut (Adsense, Analytics stb.).

És köszönöm a segítséget!

2013. aug. 23. 15:23
 4/5 anonim ***** válasza:

A webszerveren állítsd be a tömörítést az adott fájltípusokra

Apache: deflate modul

2013. aug. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Minden előttem szólónak igaza van.


Első lépés. Át kell gondolnod, hogy a scriptekre valójában mennyi szükséged van? Ha nincs szükséged rá akkor minek van ott? Ha igen, nézd meg, hogy a többivel együtt lehet-e egyszerűsíteni.

Legtöbb esetben a kiszolgáló konfigokat nem lehet b*sztatni úgyhogy ezt nem is mondanám.


Ami a legnagyobb különbség. Olyan nem létezik, hogy "háttérben fut a script". A script ugyanúgy lefut. Max nincsen látható vagy látványos eredménye a lefutásnak. A javascript mindíg kliens oldalon - tehát a látogató gépén fut le. Ezért okosan kell összevállogatni hogy mennyi szirszarral terheled le a látogató gépét. csöcs.

2013. aug. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!