Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy lehet Google-re optimaliz...

Hogy lehet Google-re optimalizálni a weblapomat?

Figyelt kérdés
úgy értem,hogy a keresőben az első 3-4 találatban hozza fel a honlapom,vagy legalábbis nagyon elöl.
2009. okt. 31. 13:29
 1/6 A kérdező kommentje:
ja, és keresőszavakat meg meta tageket már beállítottam.. ezen kívül gondoltam.
2009. okt. 31. 13:36
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez kicsit hosszabb ügy annál. Meg "kicsit" több munka. Na meg hát függ attól, hogy mely kulcsszavakra akarod előrehozni, hogy melyik oldalról van szó, stb. Ha nem nagyon értesz hozzá, akkor érdemesebb egy ezzel foglalkozó embert/céget megbíznod vele.

Írj privátot, ahol megírod ezeket, és válaszolok bővebben.

2009. okt. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A legelső lépés, hogy tanuld meg használni a Google keresőjét.


[link]

2009. okt. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
pff ennyire nem vagyok analfabéta
2009. okt. 31. 17:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Most akkor mit akarsz?

Azt, hogy egy többhónapos tanulás meg akár több éves tapasztalat anyagát írjam meg itt neked? Ez olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy "Hogyan kell alapozást csinálni egy háznál". Erre mit mondjon egy kőműves? Gondolod leírja a páréves tapasztalatát neked egy fórumon, összefoglalva pár mondatban?

Az meg, hogy konkrétumot sem írsz, még annyit sem, hogy melyik honlapról van szó, külön mókás.


Vagy kezdj el tanulni, vagy (mint írtam az előző hozzászólásomban) bízz meg vele valakit, aki ért hozzá. Ez egy külön iparág lassan. Nem arról szól, hogy hogyan kell feltelepíteni a Windows XP-t. "Hangyányit" összetettebb.

2009. okt. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első körben úgy, hogy a domain neved egyben keresőszó is. Cégeknél ez szokott lenni a helyzet. Akkor eleve ott lesz majd.

Más esetben meg elég fárasztó már az x. olyan kérdést olvasni, "hogy hogyan tehetek meg valamit, amihez gőzöm nincs, de lehetőleg ingyen, sőt, fizessenek is érte"

Rövid leszek: a te honlapodat sehogy. Kőkemény cégek specializálódnak ilyesmikre és hidd el, nálad többet fizetnek ilyenekért.

2009. nov. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!