Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mit tehetnék még a weboldalamr...

Mit tehetnék még a weboldalamra? Kevesen látogatják, pedig szerintem elég jó cuccok vannak rajta. Mondjátok meg őszintén mi nem jó, vagy zavaró az oldalomon. :D

Figyelt kérdés

Valami értelmeset és hasznos tippet szeretnék.Nem nagy hülyeségeket.Idézetek és horoszkoppok kizárva.Azt akárhol találhatnak és én nem élvezem.Gondoltam teszteket, de azt egy az egyben le kell másolni, és hát az is elég szánalmas szerintem ha 'lopok' más oldalról.Szerintetek?

Itt az oldal: [link]



2013. szept. 9. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:

1. hupont - eleve rossz kezdés, baromira kötött, minden oldalának ugyanaz az elrendezése, kötelező a reklám, stb. Jó, látom előfizettél, de léteznek ingyenes és sokkal szebb weblaptákoló oldalak, pl. webnode, weebly.


2. bal felső sarok: kusza kép, rajta egy pici felirat, ami nem igazán üt el az alatta levő színkavalkádtól


3. a Google Translate doboz felesleges, 1) senki nem fogja hasznáni, 2) használhatatlan.


4. amikor írsz, az írásjelek után tegyél szóközt. biztos olvastál már könyvet, vagy bárhol egy többmondatos bekezdést.


5. a designon tényleg lehetne változtatni valamit. egyrészt a színeken, másrészt az egészen. konkrét tippem nincs, de az 1. pontban ajánlott honlapkészítők design-jait megnézhetnéd.


Ennyi jutott eszembe hirtelen. :)

2013. szept. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi:D Ugyörülök, hogy válaszoltál.Szóval.

1.Abszolut igazad van.Ez az első oldalam, és azért ezt választottam mert ezt láttam gyakoribbnak a googl-ben.Hát úgytűtík rossz választás volt, mert az enyém be sem került, pdig rengeteget frissítettem és valami látogatásnöveléshez is bejelentkeztem.Előfizettem?:o nem fizettem semmit.Azt írta ingyenes.Nem?:s

2...:)

3.Nem tudom mi az a Google Translate, de tuti nem direkt csináltam xD.

4.:)Igen, rá kell szoknom:)

5.A szinek furák?nem találnak?Nemtudom.Csak próbáltam különlegessé tenni.Hogy ne legyen egyszinű.

Mindenesetre köszönöm a válaszod:D:)Még írhattok.

2013. szept. 9. 17:50
 3/5 anonim ***** válasza:

#1 vagyok. Nincs mit. :)


Az 1. pontomat innen gondoltam:

"Ez a honlap még 2 napig reklámmentes."

(Jobb oldali sáv, fejléc és statisztika között.)

2013. szept. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jaa...:)
2013. szept. 9. 17:58
 5/5 Hanna S válasza:
Nekem nagyon tetszik az oldalad, főleg mert nyíltan mersz beszélni benne Istenről és az ilyen dolgokról. :) És örülök, hogy komolyan is gondolod. Aztán műszakilag lehet, hogy nem minden tökéletes de ahhoz képest, hogy az első oldalad nekem nagyon tetszik.
2021. ápr. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!