Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » A bloglap.hu rendszerében van...

A bloglap.hu rendszerében van blogom, és szeretnék rá chatet készíteni. Lehet? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
Nem vagyok jó informatikából, szóval ha lehet, ne nagyon szakszavakkal bombázzatok. Minden segítséget köszönök!

2013. szept. 10. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
nem lehet
2013. szept. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak azért furcsállom, mert a bemutató oldalon, ahol a scriptblokkról is írtak cikket, ott a javasolt felhasználási módok között szerepel a chatbox, csak nem írja le, hogyan kell. A szerkesztőségtől is kérdeztem, de választ nem kaptam. Ha valakit érdekel, itt a cikk: [link]
2013. szept. 11. 18:28
 3/3 A kérdező kommentje:
Végül sikerült megoldanom. (Cboxszal csináltam chatet és bemásoltam a scriptblokkba. Egyszerű de jó, mindenkinek ajánlom!)
2013. szept. 13. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!