Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen eddig ez az oldal?...

Milyen eddig ez az oldal? (leginkább nektek lányok)

Figyelt kérdés
Persze tudom, nem tökéletes, de meyik honlap az? Kérlek titeket ne sértegessétek a honlapot. Leginkább lányoknak való a honlap. link: [link]

2013. okt. 5. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok, hogy a blogon szereplő képek után megfizetted-e a jogdíjat, vagy csak összelopkodtad innen-onnan az internetről?
2013. okt. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem lopkodtam innenonan az internetről.
2013. okt. 5. 10:43
 3/7 2xSü ***** válasza:

Dizájn: Nincs különösebb gond vele. A betűtípusok, betűméretek egységesek. A dizájn nagy részét gondolom egy sablon adja, amihez nem nyúltál hozzá úgy, hogy elrontsd az összképet. Az egész oldalnak egységes kinézete van, és nem nagyon üt el a tartalomtól sem, bár nem is húzz azt alá. (Értsd a honlap dizájnjából nem tudnám kikövetkeztetni, hogy milyen témájú az oldal.) Ezzel összességében nincs gond, bár a fejléc szövege lehetne egy fokkal olvashatóbb.


Tartalom: Ahogy látom a szöveg valóban nem lopott, egy az egyben bemásolt tartalom. Nem tudom mennyire saját kútfőből jött, vagy mennyire átirata más cikkeknek, de azt hiszen ez így ebben a formában rendben van. A szöveg tagolása is egészen jó, könnyen áttekinthető, olvasható. Vannak apró következetlenségek, de ezek tényleg kevésbé fontosak. (Pl. néha két bekezdés között van egy üres sor, néha meg nincs.)


Helyesírás: Egész jó. Itt-ott vannak viszont félregépelések, tipográfiai hibák. Érdemes lenne alaposan, lassan átolvasni a tartalmat, azzal ezek kiszűrhetők. (Pl. a legutolsó cikkben, az „A hajszín kiválasztása nagyon fontos.” mondat mondatvégi írásjele – pont – után kellene egy szóköz. Vagy: „A hajszín kiválasztása nagyon fontos.Érdemes olyan hajszínt választani, ami tükröz téged, és jól s áll.” mondat végén van egy felesleges s.


Szóval a szövegre érdemes egy kicsit jobban odafigyelni.


Képek: Innen-onnan összeszedett képek, mint ahogy általában a legtöbb amatőr blognál. Egy amatőr bloggertől nem is várható el, hogy profi képillusztrációkat készítsen minden bejegyzéséhez, szóval ez így rendben is van, bár nagyobb olvasottság esetén érdemes forrásmegjelölést használni. (Megjegyzem, amúgy nagyobb portálok esetén is előfordul, hogy a képek jogtisztasága nem igazán mondható el.) A képek viszont egészen egységes megjelenésűek, méretükben is, hangulatukban is, nem csak fel vannak hányva az oldalra. Úgy tűnik ezekkel is dolgoztál, nem csak Ctrl+C, Ctrl+V történt.


Témaválasztás:

A blognak van egy jól meghatározott témája, ami sajnos sok amatőr blogról nem mondható el. Ez így rendben van. Viszont hasonló témában rengeteg oldal, honlap, blog létezik. Nem lesz könnyű nagyobb olvasottságot elérni, de alapvetően látok rációt egy ilyen témájú blog működtetésének.


Összességében mindent egybevetve ez nem egy rossz blog. Nem azt mondom, hogy leesett az állam tőle, de alapvetően igényesnek tartom. Ha osztályoznom kellene kapnak egy 4-est, esetleg egy 4/5-öt.

2013. okt. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A design szerintem szép: gyönyörű a háttérkép, jók a színválasztások, olvasható a szöveg. A tartalom is egyedinek tűnik és helyesírásilag sem tudok belekötni.


Egy két betű viszont kimarad néha, lásd legfrissebb poszt, első kép alatt:

"Nos, túl hamar nem érdemes elkezdeni a hajszíneést, és festetést, csak akkor, a már elég idős agy ahhoz, hogy ne a saját hajszínedet mutasd. De, ha már metehet..."


Ezt és a többi ilyesmit javítsd. Mindig olvasd át a bejegyzést mielőtt közzéteszed! :)


Egyébként meg hajrá! :)

2013. okt. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kovács Pistike01 ***** válasza:

süsü mindent elmondott, amit el lehet mondani


ha kicsit jobban figyeltél volna a szövegre, akkor meglett volna az ötös is :)


szerintem is szép munka, őszintén szólva meglepődtem

2013. okt. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek. Majd kijavítom a helyesírási hibákat. :)
2013. okt. 6. 13:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem eddig tetszik,de helyesírás!! Ezek pl mik?:)

"metehet"

"fodrrászhoz"

Ezeket írd át kérlek, most nem olvastam végig az egészet:)

2013. okt. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!