Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi a baja az FTP azonosításnak?

Mi a baja az FTP azonosításnak?

Figyelt kérdés
Total Commanderben szeretnék ftp-hez csatlakozni, de nem engedi. Szerver, user és pass páros is stimmel, passzív módban csatlakoznék, de nem fogadja el a jelszót. Tegnapelőtt ugyanezekkel a beállításokkal CSATLAKOZTAM a szerverhez, majd tegnap délután nem engedett be. Pár órával később már beengedett. Ma ismét ez a problémám. a beállításokon nem változtattam, itthoni hálózatról csatlakoztam eddig is, Wifiről. Miért lehet ez?

2013. okt. 9. 18:22
 1/4 Drone007 ***** válasza:

Meglehet, hogy időnként a távoli szerver túlterhelt, és ezért nem enged be, vagy limitálva van a hozzáférések száma, és azért.

Ha fizettél a szolgáltatásért, (vagy az fizetett, akinek a nevében eljársz), akkor mindenképpen reklamálni kell az elégtelen szolgáltatásért a szolgáltatónál.

Ha viszont egy ingyenes tárhelyről van szó, akkor örülj, hogy néha beenged, mert ez ilyen lesz mindig.

2013. okt. 10. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 PHP de kóder! ***** válasza:

winscp-vel sem megy? egyebkent ha lehet celszerubb sftp-vel csatlakozni, nem ftp-vel (ha a szolgaltatod lehetoseget biztosit ra, mindenkeppen azt valaszd).


total commanderbol regebben konnyu volt ellopni a jelszot, azt hiszem ezt mar kijavitottak valami master passworddel (ebben nem vagyok biztos, nem hasznalok windowst)

2013. okt. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Drone007: Igen, fizettem a szolgáltatásért. A szolgáltató ugyan nem magyar, de egy másik ismerősömnek azonnal elfogadja az adatokat, és beengedi. Ugyan ez a helyzet a "cPanel"-al is. Egyszerűen nem hitelesíti, 503-as hibával reconnectel a TC. Az adatok jók, számtalanszor újra beírtam mindent nagy odafigyeléssel, módosítottam, reseteltem, de sajnos semmi változás.


PHP de kóder! : Nem próbáltam még, de mindenképp megpróbálom. Olyan létezik, hogy más ország IP-címét korlátozzák?

2013. okt. 10. 13:36
 4/4 Drone007 ***** válasza:

Külföldi szervernél sajnos előfordulhat az elérés akadozása, mivel ilyenkor több csomóponton is áthalad a kérésed. Tárhely bérlésnél mindig érdeklődni kell, a külföld felé irányuló sebességgel, mert hiába hírdetik gigabitesnek a szolgáltatást, ha az csak országon belül elérhető. Általában azok a tárhelyek, ahol a külföldi sávszél is magas, drágábbak.

Az nem valószínű, hogy ip cím alapján korlátoznák a hozzáférést.

Dolgozom én is külföldi szerverekre, és a tapasztalat az, hogy van amelyiket itthonról nagyon nehezen érem el, pedig helyileg elég gyorsak.

2013. okt. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!