Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Vélemény erről a honlapról?...

Vélemény erről a honlapról? Minden fajta kritikát fogadok!

Figyelt kérdés

[link] Erről van szó. Igazából kíváncsi vagyok, hogy nektek hogy tetszik. Wordpress alapú,, új, egyedi technikával készített single page, szóval kicsit eltér a már megszokott módszerektől.


Kritikát, tanácsot, és egyéb fajta vélemény nyilvánítást várok! :)



2013. okt. 12. 23:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

LinkedIn-es logó tooltopje kimegy az oldalról, és oldalgörögne.

Sok helyen zavaró, hogy még kéne egy kis térköz, pl minden egyes sáv aljánál.

A szolgáltatásaink Á betűi összeérnek a felső szegéllyel, fura. (jobban megnézve, itt miért rövid a szegély?)

A szolgáltatásaink sávban a képek árnyéka belelóg a szövegbe.

Ajánlatkérő formot még meg kéne dizájnolni.

Minden ikonra kijön az online marketing cím.

Kapcsolatnál olyan odanem-illő az a natúr gomb.

Elérhetőségeknél a szöveg az első sorban jól van, de a másik két sort hozzá kéne igazítani.

Ugyanitt az ikonok (az utolsó, g+os, halványabb) hoverre nem változnak.


Most hirtelen ennyi böki a szemem :)


És még találtam egy szmájlit.

2013. okt. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Énszerintem alapból eléggé túlméretezettek a főcímek, meg egyéb dolgok, a nagyobb betűjet kb 67-75%-os nagyításban néztem.


Meg nemek ez a szimpla görgetősdi sem tetszik, nagyon összefolyik benne az információ, vagy jobban el kéne választani, vagy külön füles megoldásra áttérni.


Szmájli az tényleg eléggé illúzióromboló.

2013. okt. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Azt bökjétek már oda, milyen böngészőről nézitek, meg egy verziószámot is légyszíves köszönöm. A Single Page ilyen. Egy oldalon minden.
2013. okt. 13. 10:40
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
2013. okt. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Számomra a leginkább ami zavaró, hogy félperc alatt se töltött be. Úgyhogy X -et nyomtam.
2013. okt. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
de ja, 7-9sec a full load, aki meg is talál, az valszeg ki is nyom
2013. okt. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Lajos54 ***** válasza:
100%

Tényleg, mint más is írta: helyenként zavaróan nagyok egyes részek, betűméretek.

Megnéztem több böngészővel. Néha tényleg meglehetősen lassú a betöltése, pedig komoly sávszélességem van.

Internet Explorer 8 esetében a menü nem jelenik meg, vagy megjelenik, aztán eltűnik a design.

Operánál az oldal a "Szolgáltatásaink" résztől kezdve szétzuhan, ha 50 %-os nál nagyobban nézem...

Firefoxnál, ugyanez a helyzet, ha nem teljes képernyőn nézem, Safarinál szintén ugyanez.

Azonkívül, ha már "Online Marketing", illene odafigyelni, hogy ne legyek hibák benne (például: "weboldalkra").

Nem biztos, hogy olyan cégre bíznám (jó pénzért) a cégem webes megoldásait, amelyik a saját rövid oldalát sem tudja hibátlanul elkészíteni.

Szóval, van még rajta mit javítani...

2013. okt. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Opera mobile bongeszobe nezhetetlen.
2013. okt. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Az oldal még nem teljesen reszponzív, dolgozunk rajta. A helyesírási hibák javítva lesznek.
2013. okt. 14. 00:37
 10/18 A kérdező kommentje:
Felbontást is kérhetek? Köszönöm.
2013. okt. 14. 00:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!