Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Weboldalon szabad árakat közölni?

Weboldalon szabad árakat közölni?

Figyelt kérdés
Egy legális, kisválallkozásnak csinálok weboldalt. NEm szeretnék semmilyen jogi csapdába ütközni, vagy ilyesmi. Fodrásaztról lenne szó, és szolgáltatás árakról.

2013. okt. 15. 16:45
 1/8 BodyTransform válasza:
igen szabad
2013. okt. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Természetesen. Csak írd mellé, hogy az árváltoztatás jogát fenntartod, nehogy abból legyen bajod.
2013. okt. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen ezt én is így akartam, persze a megbízónak nem tetszik...
2013. okt. 15. 17:05
 4/8 anonim ***** válasza:

Vagy esetleg azt, hogy az árak tájékoztató jellegűek, és ha változik (talán évente), akkor meg frissítsd, és írd alá a frissítés dátumát is, hogy látszódjon mennyire aktuális.

Azt meg egy-egy vágásért megcsinálod nekik... ;)

2013. okt. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ÁÁÁ. Nem vagyok vállalkozó, és így sem fizetett ki rendesen, hogy megállapodtunk. Úgy gondoltam én is, hogy aláírok egy számot/e-mailt, amin lehet érdeklődni az árak fele.
2013. okt. 15. 17:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem fizetett ki, akkor ne add át a terméket.
2013. okt. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mint írták bármilyen árat fellehet tüntetni,

max tájékoztató jellegűek.


Utálom az ilyen megrendelőket...

Legyen minden pöpec, de ingyé...


Ha nem akar fizetni akkor még befejezheted, ha nem sok van vissza,

megmutatod, és ha kell akkor ennyi, ha nem akkor cső...

2013. okt. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ne is mondjátok. Volt egy terv, a kívánsága szerint, persze ha kértem képeket nem küldött (pl fejlécbe szerkesztve, vagy lássam mivel dolgozhatom). Kiötlöttem magamtól valamit, tetszett neki, rábolintott, megdicsért. Aztán az oldal felment élesbe, és most meg hirtelen neki semmi sem tetszik. Ha kér apróbb változtatást, azt meg "nem látja" (azzal nekem sincs gondom). Persze 1 hónapig le sem tojta az egészet és ismét rá várok, mostanába kezd el aktívkodni. Már csak tartalmat kéne feltölteni, de bonyolít. Kitalálta, hogy ő csinált egy weblapot, valami varázsló alapú programmal és azt akarja, persze iszonyú ronda az egész (úgy hogy 1 hónapja le sem tojja, az eredeti design-ra meg rábólintott, és folyton arra várok, hogy küldje el a menük tartalmát.) Rendesen nekem kell hívogatnom, pedig van más dolgom is. Legszívesebben már plusz költséget kérnék, de csak egy szimpla oldalt tudok csinálni neki, így is piti pénzért, nincs pofám többet kérni. Webmester szakmám van, persze azt sem tanították (amúgy bánom a szakmát), amit tudok, becsületesen megcsinálok neki. Jah, és az ötleteimre sem vevő, sem a színkombinációra, vagy elrendezésre.:D
2013. okt. 16. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!