Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Küldene valaki működő HTML...

Küldene valaki működő HTML kis kedvenc kódokkal rendelkező oldalt?

Figyelt kérdés
bárhogy próbálom be pötyögni googleba, nem ad használható oldalt :( pedig pár éve olyan jópofa kisállatos kódok voltak, csak törölték inaktivitás miatt a lapunk.hu-s oldalam,és eltűntek. Most pedig nem találom. Ha valaki tud ilyen oldalt linkelni, vagy magát a kódot elküldeni,azt megköszönném. Leginkább a farkasos kellene :$ :D Köszönöm előre is!

#HTML kód #HTML #html játékok #html kedvenc
2013. okt. 16. 16:58
 1/5 Fannyca válasza:
:D :D :D
2013. okt. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2013. okt. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
::cukcsihfarkash::
2013. okt. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

vagyis

::cukcsyhfarkash::

2013. okt. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na most az első és utolsó válaszolónak üzenném:


Igazán köszönöm a "hasznos, értelmes, segítőkész" válaszokat,de kérlek legközelebb kíméljetek meg tőle. Annyira utálom, hogy felteszek egy aránylag értelmes kérdést, és ilyen válaszokat kapok. Na most akkor lesüllyedek az utolsó szintjére: Köszcsyke de lécccyy használható választ küldcsizz. Pusszcsy,lávcsy,szercsy.


Brrr. Sosem értettem az ilyen embereket..


Egyetlen értelmes válaszoló: Köszi, de egy mukkot nem értek belőle.. Sima, egyszerű flash kedvencek voltak, lehett választani, hogy denevért, farkast,vagy nem tudom mit akarsz a lapodra, és annak lehetett adni enni, lehetett simogatni, és kész. Tényleg nem egy komoly valami volt, csak olyan jópofa, gondoltam kiteszem megint, de látom nem sok esélyem van rá..

2013. okt. 17. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!