Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan include-oljam hozzá a...

Hogyan include-oljam hozzá a login. Php-hez a getuser. Php-ét? Mert nem igazán tudom ezt, hogyan kell!

Figyelt kérdés

A login.php sessionban tárolja az adatokat ezért minden egyes oldalt hozzá kell dekrarálni.A getuser.php így néz ki igazából(mert ez egy regisztrált személy adatlapját mutatná):getuser.php?q=id.Na én már hozzá akartam rakni így is, hogy getuser.php?q= és ahol kattintható ott be van téve ez:login.php?page=getuser.php?q"$user['Id']" de nem adja be.

Remélem érthető



2013. okt. 23. 18:48
 1/2 A kérdező kommentje:

<?

$oldalak = array(

'' => 'profil.php',

'getuser.php?q=' => 'getuser.php',

);

?>

Így van hozzá rakva. Remélem érthetően írtam le!

Köszi a segítséget.

2013. okt. 23. 18:51
 2/2 Drone007 ***** válasza:

Nem nagyon érted a változóátadást úgy érzem, bár a leírásod meglehetősen ködös.


Ha egy php fájlba include-olsz egy másik php fájlt, az olyan, mintha a tartalmát egyszerűen oda szúrnád be. Pl:

a.php:

<?php

echo "[ Tartalom: ";

inculde("b.php");

echo " ]";

?>


b.php:

<?php

$valtozo = $_GET["q"];

echo $valtozo;

?>


Meghívás:

a.php?q=ertek


Eredmény:

[ Tartalom: ertek ]


Remélem érthető voltam. Sok sikert!

2013. okt. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!