Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Facebookon mennyi pénzből...

Facebookon mennyi pénzből lehetne elérni egy oldalra kb 1millió lájkot vagy hogy is megy ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok szeretnék indítani egy fiktív személyről oldalt akár angol/magyar nyelven.

Hogy lehet növelni brutális nagy léptekben a nézettséget/lájkok számát?

Mennyi pénz kéne?max 50k van rá.


2013. okt. 27. 06:46
 1/6 anonim ***** válasza:

50K € akkor talán kivitelezhető, csak játékot kell hirdetni, és aki lájkolja és megosztja azok közt kisorsolni.

50K Ft -ért is sokan belájkolnák és megosztanák, de nem hinném hogy 100-200 ezernél több össze jön.


Ha meg ennyi lájkot akarsz venni, ahhoz is kevés, plusz ha rájön a facérbook, törli az oldallal együtt.

2013. okt. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
És ha összejön annyi mi lesz? Olcsóbb lesz a kenyér a boltban?
2013. okt. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mármint van ilyen hírdetés a facebookon úgy értve gondolom az 50k.ft
2013. okt. 27. 07:25
 4/6 anonim ***** válasza:
facebook hirdetésből nem jön össze, nem hogy 1 millió, de még 1 ezer is kétséges.
2013. okt. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha érdekes a tartalmad (és híres az a fiktív személy), ingyen is összejön. Persze nem azonnal. Pénzzel sem azonnal fog összejönni.


50K meg lófing. Költsd értelmesebb dolgokra (mint egy fiktív személy oldalán 1 millióra növelni egy számlálót), nekem az a véleményem.


Oszd meg, terjeszd, ha már van rajta értékelhető tartalom. Akinek tetszik, lájkolja majd és tovább fogja osztani.


Akinek meg nem tetszik, ignorálni fogja. Akár pénzes hirdetést lát, akár ingyenest.


Milliós lájkjai pedig világsztároknak vannak. Tehát gondolom az oldaladat angolul vezeted, mert kis hazánkból nem fogsz 1M lájkot összelapátolni.


Amúgy #2-es kérdésére én is kíváncsi vagyok, kiegészítve azzal, hogy mitől ilyen brutál sürgős? :D

2013. okt. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
47%
Jó nagy baromság ez a facebook. Szerencse nekem nincs és nem ilyen baromságokra megy el az időm.
2015. jan. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!