Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ilyet, hogyan lehet? (Többi lent)

Qaxqaxqax kérdése:

Ilyet, hogyan lehet? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Az iskolámba mindenki év elején csinál magának egy fiókot, ami kb. úgy működik mint egy regisztráció (felhasználónév, jelszó) (Ebben annyira nem vagyok biztos de ez autómata mappákat generál a háttérszerveren, amiknek a méretét 200Mb-ra korlátozza, bár az is lehet, hogy ezzel nagy hülyeséget mondtam:D)

Van egy weboldala az iskolámnak, ahol bárki be tud lépni a saját felhasználónevével és jelszavával.. Hogy oldották meg, hogy egyúttal mikor fiókot hoz létre valaki egy adatbázis is tárolja az adatait?


A válaszokat előre is köszi.


Lehet, hogy pár helyen pontatlanul fogalmaztam, vagy kicsit hülyeséget mondtam, de ezt a tapasztalat hiánya okozza és amúgy is azért kérdezem, hogy majd tudjam(:


Mindenkit pontozok(:



2013. okt. 29. 06:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Kedces kerdezo! Sajnos nem teljesen ertem, h milyen adatbazist hozzon letre. A felhasznalobeved es a jelszot tarolja egy masik helyen is?
2013. okt. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem arra gondol, hogy csinál egy win felhasználót, és ezzel lép be gépen + weben is a suli oldalán

és hogy kell csinálni, hogy a winfelhasz reg-kor/reg-gel létrejöjjön egy account a suli oldalán is

2013. okt. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 éra gondoltam, sorry ha nem voltam pontos.
2013. okt. 29. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!