Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Tumblr jelszó és felhasználó név?

Tumblr jelszó és felhasználó név?

Figyelt kérdés
Annó volt Tumblröm és persze csak jelszó emlékeztővel léptem be mindig ( két jét után nem emlékeztem rá) aztán újra lett telepítve most gépem és hát.. se jelszóra se felhasználó névre nem emlékszem. DE a blog meg van... valahogy vissza tudom szerezni a tumblim? :(

2013. nov. 8. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:

nem az email cím kéne ilyenkor?

Ha sehogy sem sikerül, írj nekik, hátha valahogy be lehet bizonyítani hogy a tied, és visszakaphatod.

2013. nov. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, megpróbálom!!! :) De egy probléma van?? :D Szerintem ha németül kezdek el nekik karatyálni,szerintem meg se nyitják :D
2013. nov. 8. 23:10
 3/4 anonim válasza:
Jelszó emlékeztetőhöz csak egy email cím kell, azt meg csak tudod, hogy mivel regisztráltál be... Valszeg az emailben benne lesz minden infó, ami kell. Nem kell nekik írogatni, nem kell agysebésznek lenni, hogy ezt a problémát megoldani.
2013. nov. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Amúgy meg, ha ilyen hamar elfelejted a jelszót, akkor ajánlom azt a beállítást, hogy "jelszó megjegyzése". Nekem is ez van beállítva és ahogy rámegyek a bejelentkezésre, emailnél kikeresem a címem és automatikus hozzáadja a jelszót. A másik nagyszerá dolog, amit én alkalmazom az az, hogy sosem lépek ki tumblr-ről. Problem solved.
2013. nov. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!