Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mit tegyek ha egy olyan...

LG jácint kérdése:

Mit tegyek ha egy olyan weblapot akarok hogy a menübe be lehet lépni de az egyik menübe már csak azok akik tudják a jelszavat és ezt ne lehessen kikerülni a belépést?

Figyelt kérdés
a llényeg annyi ha oda mennek Akkor be kelljen irni a jelszot és csak utána léphetnének oda ahova kattintottak?+

#weboldal készítés #weblap jelszoval levédése #jelszavas weblap
2013. nov. 12. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:

pl megcsináltathatod, vagy magad megírod.

Mi a kérdés!? egy SESSION ellenőrzés, ha értéke pl. egyenlő a jelszóval, akkor láthatja, ha nem akkor jelszó bekérő form jelenik meg...

2013. nov. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

pl phpval, rámegy, ha nincs belépve a belépést mutatja, a bevan akkor a többit

nem kell usert sem létrehozni, ahogy én értem a kérdésed, csak EGY jelszó kell, amit kiosztasz több embernek. Belépésnél csak a jelszót kéred, ha megegyezik azzal amit megadtál, akkor $_SESSION['be'] =true, ja meg oldal tetején indítsd el a sessiont, aztán ellenőrizd hogy az oldalt vagy a belépést mutatod (session start if isset session be oldal else belepes)

2013. nov. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

és erre nincs valamijen program?


nem vagyok jártas php-ban vagy valamijen video nekem az is joo lenne ha csak egy azonositot kér vagy valami ijesmit de mondjuk 10 ember tudja és mind a 10-nek legyen külön kódja...


lehetséges??

2013. nov. 15. 14:51
 4/4 anonim ***** válasza:
lehetséges
2013. nov. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!