Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen weblapkészítő programot...

Milyen weblapkészítő programot ajánlanátok, ami könnyen kezelhető?

Figyelt kérdés

Hasonló kaliberre gondolok, mint a netes szerkesztők, pl zyro, webnode stb..

Illetve melyik oldalt ajánljátok, ahova feltölteném a weboldalt? Domain nevet vennék, lehetőleg a tárhely és az adatforgalom korlátlan legyen..?



2013. nov. 14. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Használj egy ingyenes CMS -t, pl. WP, ahhoz letudsz tölteni ingyenes külsőt, modulokat...

Tárhely, meg bármely olcsóbb megteszi, ha kevés pluginnal megtudod oldani.


Hátránya, hogy nem tudod melyik pluginnak milyen sebezhetősége van, és akkár egy script-kid is feltörheti az oldalad,

előnye, hogy annyi tudással ami a kérdésedből lejön, kb. ezzel még elboldogulsz.

2013. nov. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Drone007 ***** válasza:

Weboldalkészítésnek nem a szoftveres használhatóság a gátja, hiszen a notepad++ borzalmasan könnyen használható eszköz. Inkább 1.) a fejlesztésre szánt időt sajnálják az önjelölt developerek, 2.) a hiányos tudás gátolja a kibontakozást, 3.) az előbbiek jelenlétében az anyagi befektetés kizárása az ok.

Másszóval: mindenki olcsón (aka ingyen), gyorsan (tegnapra), és szuper weboldalt szeretne magának, és csodálkoznak, hogy ez nem így működik.


Konkrétan a kérdezőnek: ilyen program nem létezik, vagy csak rendkívül korlátlan képességekkel rendelkezik (hml-es webbuilderek), vagy fizetős program. Ha nem így lenne, a webprogramozók munkanélküliek lennének.

Korlátlan tárhely és forgalom: az álmodozás szép dolog, de ne legyünk irreálisak. Nézz szét a jelenlegi webtárhely piacon. Korlátlan tárhelyet nem fogsz találni. A több gigás is elég drága. Inkább fel kéne mérni az igényeidet, és aszerint választani tárhelyet/szolgáltatást.

2013. nov. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Utána olvastam már, hogy korlátlan tárhely és adatforgalom fizetős, de hallottam, hogy létezik olyan oldal, ami ingyen kínálja. De vannak, akik elég nagy mennyiséget adnak, mint a hostinger (2 gb tárhely, 100 gb adat/hó)


Első sorban azért kérdeztem, mert nem vagyok túl tapasztalt a témában és érdeklődni szeretnék tőletek (webszerkesztőktől), hogy mit ajánlanátok nekem, kezdőnek.


Az igazat megvallva nem akarok nagyon bonyolult weblapot készíteni, csupán egy egyszerű klub honlapot.


Azt szeretném még megkérdezni, hogy reklámozni lehetséges e webszerkesztő oldalakon, ha domain-t vásárolok, illetve, ha nem, hogyan kivitelezhető, lehetséges-e egyáltalán a reklám,ha tárhelyekre töltöm fel az oldalam?

2013. nov. 15. 11:49
 4/6 Német_Tibor ***** válasza:

Egy normál honlaphoz elég néhány giga adatforgalom egy hónapra, ha nem streamelsz videót a tárhelyedről (hanem mondjuk Youtubról hívod be).


A többit amit írtál, nem nagyon értem. Ha van saját domainod, ott reklámozod ahol akarod...

2013. nov. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rosszul fejeztem ki magam, bocsánat! Hirdetéseket a weblapomon kirakhatok e majd? Mint például egy fürgenyuszi-s, nike-is, otp-s vagy bámely egyéb reklámhirdetést, amolyan támogatóit?
2013. nov. 16. 10:35
 6/6 anonim ***** válasza:
persze, kirakhatsz!
2013. nov. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!