Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy tudom beállítani (optimal...

Hogy tudom beállítani (optimalizálni) weboldalam, hogy NE jelenjen meg a Googleba? Vagy ha megjelenik, hátul. A sokadik oldalon legyen?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem optimalizáltam az oldalam kulcsszavakkal, meg máshogy sem. A célom, hogy csak az iskola oldalán elhelyezett linkről lehessen elérni!

Azért dolgoztam a weboldallal, hogy az iskola diákjai/diákjaim elérhessék rajta a tananyagot, nem pedig azért, hogy az ország összes matek tanára az én weboldalam nyomtassa ki!



#weboldal #matematika #optimalizálás #google optimalizálás
2013. nov. 30. 14:21
 1/5 uno20001 ***** válasza:

Egy megoldás:


<meta name="robots" content="noindex, nofollow">


De miért nem látod el jelszavas védelemmel?

2013. nov. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem valószínű, hogy magától előre fog pakolni.
2013. nov. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Pedig már előre pakolt!

Ha beírjátok, hogy Pitagorasz tétel, az első oldalon van!

"Nagyjából 17 200 találat".

Ha ettől kevésbé gyakori szavakra keresnek rá, akkor akár első, második helyen áll.


Egy ismerősöm mutatta, hogy a gyermekének a matektanár az én oldalamról nyomtatott definíciót és feladatokat.

5 éve, amikor feltetettem az iskola szerverére, azt se gondoltam volna, hogy a google belistázza (nem is értek a webszerkesztéshez, csak nagyon alapszinten).

2013. nov. 30. 14:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Csinálj egy robots.txt nevű fájlt, írd bele:


User-agent: *

Disallow: /


Másold fel a tárhelyre a weboldal főkönyvtárába. Így nem fogja feltérképezni egy bot se.

2013. nov. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

+ ha php -val megy adhatsz neki 404 -es fejlécet :-)

header("HTTP/1.0 404 Not Found");

2013. nov. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!